Eko Park w Deche

  • 26 sierpnia 2019

Stworzyliśmy miejsce dla dzieci i dorosłych, które umożliwia spędzenie wolnego czasu w niebanalny sposób. To idealne miejsce na zabawę z rówieśnikami oraz rodziną. Na dowód tego, możemy pochwalić się wygraną w woj. śląskim w Ogólnopolskim Plebiscycie na najlepszą inwestycję dla dzieci w 2016 roku na portalu Czas Dzieci.

Park W DECHE to niezwykłe miejsce, gdzie dzieci stają się wielkimi odkrywcami, a dorośli ponownie odkrywają w sobie dzieci.

Gigantyczny 13 metrowy Goryl

to najnowsza i najbardziej ekscytująca atrakcja Parku W DECHE. Zabawa polega na zdobyciu szczytu naszego giganta. Wszyscy którzy dotrą na szczyt będą mogli zjechać na sam dół jedną z dwóch zjeżdżalni: niebieską falą lub nieźle zakręconą rurową. Do was należy decyzja którą wybierzecie…..a może spróbujecie obu?

Tory Wodne

to wspaniała, kreatywna zabawa dzięki której, każdy może stać się kapitanem statku. Z myślą o dzieciach stworzyliśmy rozległe tory wodne z licznymi przepustami, kołowrotkami, zapadniami i śluzami, a wszystko to napędzane jest kołem młyńskim dzięki któremu w korytach wciąż płynie woda. Puszczanie statków nigdy wcześniej nie było takie ekscytujące i przyjemne. Kto z was zechce być kapitanem…?

Tajemniczy krokodyl

To jest dopiero kawał wielkiego gada – 24 metry fantastycznej zabawy. Wchodząc do jego paszczy przenosimy się w świat labiryntu, tajnych przejść i linowych przeszkód. Na jego grzbiecie przygotowaliśmy stanowiska obserwacyjne, jednak aby tam dotrzeć trzeba wspiąć się  po ściance wspinaczkowej lub drabinie. Ogon naszego tajemniczego krokodyla jest naprawdę „pokręcony” ponieważ znajdziemy na nim rolkową zjeżdżalnie, która na pewno wywoła uśmiech na Waszych twarzach.

Krykiet

to rodzinna zabawa dla miłośników niebanalnej gry w golfa. Sześć zaprojektowanych przez nas stołów kryje liczne przeszkody. Rozgrywka w mini krykieta w Parku W Deche polega na zaliczeniu przez grających wszystkich dołków na stołach do gry za pomocą specjalnych kijów.

Karuzela Łańcuchowa

to nasza najnowsza atrakcja, która z całą pewnością dostarczy każdemu niezapomnianych wrażeń, a dorosłym pozwoli cofnąć się do dziecięcych lat.

Mini Park Linowy

usytuowany jest w samym środku naszego Parku W DECHE umożliwia zatem obserwację z wysokości pozostałych atrakcji oraz rówieśników. To doskonałe miejsce aby poczuć się jak Tarzan i pokonać całą trasę, która składa się z mostów, kładek, kaczych łapek oraz tajemniczych niedźwiadków. Kto z was zmierzy się z tym wyzwaniem…?

Szczudlany Jeż

Spróbujcie pokonać jeża, obrośniętego unikatowymi, kolorowymi szczudłami.

Wielka Poducha

olbrzymia poducha do skakania dla małych i dużych dostarczy każdemu wiele podniebnych przeżyć

Kostkarnia

spróbujcie pokonać każdą z 10 kreatywnych kostek w dwupoziomowym torze przeszkód, stymulującym koordynację i pracę różnych partii mięśni.

Kreatywna Piaskownica

wykop piasek koparką, załaduj go na tasmociag, wywinduj ruchomymi wiadrami…to jest piaskownica jakiej nie znacie

Tunel Kreta

kto pierwszy znajdzie wyjście z 74 metrowego labiryntu rurowego?

Strefa kreatywnej zabawy

to miejsce dla miłośników gier, łamigłówek i niebanalnych rozwiązań. Przygotowaliśmy 30 różnych innowacyjnych stołów do gier oraz innych kreatywnych atrakcji, takich jak katapulty, kusze, przestrzenne kółko-krzyżyk, wielkie puzzle, równoważnie oraz wiele innych. Strefa gier kreatywnych to wspaniałe miejsce na wspólną rodzinną zabawę oraz zdrową rywalizację z rówieśnikami.

Lokalizacja

Leszczyńska 20, 43-300 Bielsko-Biała

Leave a Comment on Eko Park w Dechę

Dodaj komentarz