Znajdź drogę powrotną, odszukaj wyjście, pomyśl, przeanalizuj, baw się dobrze!

LABIRYNT Z KUKURYDZY

Powierzchnia ponad 3 ha. Ścieżki w zależności od wzoru mają około 5 km długości.

Przeżyj u nas niezwykłą przygodę i podziel się z przyjaciółmi wrażeniami. Nasz labirynt w polu kukurydzy co roku projektowany jest specjalnie dla nas przez światowej sławy projektanta labiryntów Adriana Fishera.

JAK POWSTAJE LABIRYNT KUKURYDZIANY?

Przygotowanie wzoru labiryntu kukurydzianego wymaga bardzo dużo pracy. Na 3 ha znajduje się ponad 3000 punktów geodezyjnych połączonych ścieżkami o łącznej długości około 5 km. Nasz labirynt pnie się w górę wraz ze wzrostem kukurydzy, która jest rośliną sezonową. Kukurydza jest siana na początku maja. W lipcu osiąga 80-130 cm i nadal rośnie. Pod koniec wegetacji, we wrześniu osiąga wysokość ponad 2 metry. Zapraszamy do spędzania czasu wolnego w naszym Świecie Labiryntów na Kaszubach. Labirynt w kukurydzy to znakomita rozrywka, która również rozwija i uczy.

LABIRYNTY DREWNIANE

O łącznej powierzchni 1300 m2, 4 mosty i 5 wież (w tym jedną dwu-piętrową)

Nie chcesz się zgubić? To myśl, planuj i przewiduj! Skoncentruj się, współpracuj z kolegami, dąż do celu i nie poddawaj się. Takich umiejętności uczy zabawa w naszym labiryncie drewnianymLabirynt drewniany w Świecie Labiryntów jest jedynym takim w całej Polsce.

JAK ZBUDOWANY JEST LABIRYNT DREWNIANY

Labirynt drewniany ma powierzchnię 1300 m², 4 mosty i 5 wież, w tym jedną dwupiętrową. Ma 7 kombinacji układu ścian, dzięki czemu łatwo można zmieniać konfigurację całego labiryntu. W labiryncie zaplanowaliśmy dla Was kilka różnych zabaw tematycznych, o różnych poziomach trudności. Co sezon zabawy zmieniają się lub są dodawane nowe. Dzięki temu odwiedzając nas po raz kolejny, możecie również liczyć na dobrą zabawę. W 2017 roku powstały 2 labirynty drewniane Adriana Fishera. Jeden w Chinach, a drugi w Polsce, tutaj w Blizinach! Zachęcamy wszystkich do organizowania wycieczek dla dzieci do naszych labiryntów i organizowania niecodziennych zabawa dla dzieci w każdym wieku.

LABIRYNTY MAŁE

Labirynt to wyjątkowa atrakcja i ponadczasowa zabawa dla dzieci i dorosłych w każdym wieku. Małe labirynty również dostarczają moc emocji, wielu wrażeń, radości z rozwiązanych zadań oraz wiele śmiechu. To, że są małe nie oznacza, że są łatwe. Małe labirynty zręcznościowe są doskonałe dla dzieci. Labirynty matematyczne to wyzwanie dla nastolatków i dorosłych.

JAK DZIAŁAJĄ MAŁE LABIRYNTY?

Małe labirynty wykonane są z prostych materiałów i mają pokazać, że do wspaniałej zabawy wystarcza tylko dobry pomysł i chęci. Wszystkie zasady gier w małych labiryntach zostały zaprojektowane przez Adriana Fishera. Rozwiązanie niektórych z nich zajmuje nawet ponad 30 minut. Park tematyczny dla dzieci zapewnia atrakcyjne zabawy o walorach edukacyjnych i rozrywkowych. Zapraszamy szkoły i przedszkola, a latem grupy wakacyjne, kolonie i obozy do organizacji wycieczek dla dzieci i młodzieży. Jeśli się zastanawiacie Państwo, co warto zobaczyć na Kaszubach, to jest to z pewnością Świat Labiryntów położony niedaleko Przywidza, ok. 40 kilometrów od Gdańska.

short description – kurze beschreibung – krátký popis – краткое описание

EN

The labyrinth climbs up as corn increases, which is a seasonal plant. Corn is hay in early May. In July it reaches 80-130 cm and continues to grow. At the end of vegetation, in September it reaches a height of over 2 meters.

DE

Das Labyrinth steigt mit zunehmendem Mais an, einer saisonalen Pflanze. Mais ist Anfang Mai Heu. Im Juli erreicht es 80-130 cm und wächst weiter. Am Ende der Vegetation erreicht es im September eine Höhe von über 2 Metern.

CZ

Jak roste kukuřice, labyrint stoupá, což je sezónní rostlina. Kukuřice je seno na začátku května. V červenci dosahuje 80-130 cm a stále roste. Na konci vegetace dosahuje v září výšku přes 2 metry.

RU

Лабиринт поднимается по мере роста кукурузы, что является сезонным растением. Кукуруза сено в начале мая. В июле он достигает 80-130 см и продолжает расти. В конце вегетации в сентябре он достигает высоты более 2 метров.

Wyświetlono: 18

Udostępnij

Lokalizacja

Zwierzyniecka 10, 83-047 Blizin

Leave a Comment on Świat Labiryntów Bliziny

Dodaj komentarz