Nowy sezon to –  50 makiet (w tym 9 nowych)  z Kaszub, Polski,  świata, – 60 postaci z Bajek i Baśni, MINI ZOO,  Gabinet Śmiechu – krzywe zwierciadła, Zamek Strachu,  ognisko, grill, mała gastronomia, a dodatkowo atrakcje dla dzieci –  trampolina, plac zabaw.

Rozbudowaliśmy  Park Miniatur o kolejne atrakcje – tym razem  dla najmłodszych. Dla dzieciaków udostępniliśmy nowy plac zabaw ze zjeżdzalniami, bujawkami, huśtawkami, piaskownicą, trampoliną. Stałem w dziesiątkę okazała się Bajkowa Kraina. Ponad 60 postaci z różnych bajek i baśni wzbogaciło nasz Park. Zawitały do Parku Miniatur najbardziej znani bohaterowie najmłodszych… ale też starszych. Do Bajkowej Krainy wstęp jest bezpłatny i nic się dodatkowo nie płaci.

W Kaszubskim Parku Miniatur swoje miejsce znalazły kolejne zwierzęta w MINIZOO. W większości są to najmniejsze rasy które udało się nam odnaleść. Jest miniaturowa owca, kozy, kucyk, świnki wietnamskie. Są też mini króliki, najmniesze kurki, kaczki, gęsi. Mamy też parę danieli – co ciekawe pan – jest cały biały. Furorę robi maskotka parku – trzykolorowy kot o wdzięcznym imieniu Pazurka. Wszystkie zwierzęta mają swoje imiona. Na tabliczkach umieszczono informacje o danej rasie.

Na terenie Parku działa punkt gastronomiczny gdzie można się posilić. Na miejscu można zakupić pamiątki i gadzety związane z Kaszubami oraz Parkiem. Jest plac zabaw, miejsce na ognisko oraz grill. Parking bezpłatny.

Leave a Comment on Kaszubski Park Miniatur

Dodaj komentarz