EnergyLandia to największy Park Rozrywki w Polsce

Na ogromnej przestrzeni 26 hektarów znajduje się ponad 60 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń oferujących maksymalną porcję rozrywki. W strefie dziecięcej na maluchy czekają m.in. zjeżdżalnie, karuzele, latające huśtawki, samochodziki. Młodzież i dorośli bawić się mogą, korzystając z takich urządzeń, jak Tsunami Drop (wysoka na ponad 40 metrów wieża swobodnego spadania), Roller coaster Mayan (atrakcja, na której rozwijana jest prędkość do 80 km/h, a dodatkowe 5 inwersji dostarczy dodatkowych wrażeń) czy Roller Coaster Dragon (kolejka górska poruszająca się z prędkością 75 km/h po pełnym zakrętów i wzniesień torze o wysokości dochodzącej do 20 metrów i długości ponad 450 metrów). Nie brak też atrakcji dla całej rodziny, takich jak np.

EnergyLandia to największy Park Rozrywki w Polsce

Na ogromnej przestrzeni 26 hektarów znajduje się ponad 60 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń oferujących maksymalną porcję rozrywki. W strefie dziecięcej na maluchy czekają m.in. zjeżdżalnie, karuzele, latające huśtawki, samochodziki. Młodzież i dorośli bawić się mogą, korzystając z takich urządzeń, jak Tsunami Drop (wysoka na ponad 40 metrów wieża swobodnego spadania), Roller coaster Mayan (atrakcja, na której rozwijana jest prędkość do 80 km/h, a dodatkowe 5 inwersji dostarczy dodatkowych wrażeń) czy Roller Coaster Dragon (kolejka górska poruszająca się z prędkością 75 km/h po pełnym zakrętów i wzniesień torze o wysokości dochodzącej do 20 metrów i długości ponad 450 metrów). Nie brak też atrakcji dla całej rodziny, takich jak np. spływ wodny Kopalnia Złota, kolejka górska Mars Roller coaster czy samochodziki Formuła 1.
Wśród pozostałych atrakcji szczególnie warte uwagi są te nowo otwarte: park wodny oraz ekstremalnie szybki Roller coaster Formuła 1. Water Park to miejsce idealne na upalne dni i nie tylko – połączenie dobrej zabawy i relaksu sprawi, że wspólne korzystanie z obiektu przez rodziców i ich pociechy będzie satysfakcjonujące dla każdego. Oprócz pływania warto skorzystać z kąpieli słonecznej czy też skosztować napoju z Tropical Baru. Osobom poszukującym nieco więcej niezapomnianych wrażeń poleca się najnowszy Roller coaster Formuła 1, okrzyknięty jedną z najszybszych tego typu kolejek w Europie. Osiągana tutaj imponująca prędkość ponad 100 km/h w przeciągu 1,2 sekundy, a także liczne pętle, inwersje i nachylenia sprawią, że przejażdżka pozostanie w pamięci na długo.

Park podzielony na 4 strefy:

  • Bajkolandie, czyli strefę dla najmłodszych, w której dzieci skaczą z radości, mogąc wsiąść na koniki klasycznej wiedeńskiej karuzeli Sissi, pobawić się w strażaka na Karuzeli Super Pompa, pojeździć w Jeep Safari czy przenieść się do Krainy Krasnali.
  • Strefę Familijną, w której na gości czekają m.in. atrakcje wodne, takie jak potężny spływ Atlantis, czy Kopalnia Złota.
  • Strefę Ekstremalną, będącą spełnieniem marzeń wszystkich kochających wysoki stopień adrenaliny podczas jazdy na Roller Coasterach, obracającym się wokół własnej osi wahadle czy też ławce.
  • Zupełnie nową strefę wodną Water Park posiadającą 1800 m2 powierzchni basenowych, leżaki, piasek, słomiane parasole, palmy, czyli wszystko to co pozwoli przenieść się w tropikalny klimat.

Poniżej możesz sprawdzić ceny biletów do Energylandii. Sprawdź ceny biletów standardowe, promocyjne oraz tanie bilety do Energylandii oferowane przez Groupon.

Leave a Comment on Energylandia

Dodaj komentarz