Robotrons Niepokonani Aniołowie Galaktyki Lublin

Chcecie dowiedzieć się czegoś o przyszłości? Jesteście gotowi przemierzyć wszechświat? Jeśli tak, to widowisko „Stalowe Anioły Galaktyki” jest właśnie dla Was. Interaktywne show dla całej rodziny „Robotrons” – czas zobaczyć przyszłość na własne oczy!

 

Chcesz zwiedzić galaktykę, stać się jednym z drużyny astronautów i wypełnić trudną do zrealizowania misję? Wejdźcie na pokład! Czeka na Was fascynująca wyprawa promem kosmicznym, prowadzonym przez kapitan Alkionę i jej pomocnika androida Williego.

Razem zrealizowane zostaną tajne misje, odwiedzone zostaną też różne planety, a ich mieszkańcy poznani. Dowiemy się też jak zbudowany jest Wszechświat i weźmiemy udział w grach interaktywnych, za pomocą wyjątkowej bransoletki, którą otrzyma każde dziecko.

Zobacz jak zaciera się granica między rzeczywistością i fantazją, a Stalowi Transformersi Giganci stają się Twoimi przyjaciółmi! Myśl, decyduj i działaj! Tylko odwaga, poświęcenie i prawdziwa przyjaźń mogą uratować naszą galaktykę przed zagładą!

Przekonaj się, jak zaciera się granica między rzeczywistością i fantazją, a Stalowi Transformersi Giganci stają się Twoimi przyjaciółmi! Myśl, decyduj i działaj! Tylko odwaga, poświęcenie i prawdziwa przyjaźń mogą uratować naszą galaktykę przed zagładą!
Niepokonani Aniołowie Galaktyki – technologiczne widowisko nowego formatu, spektakl dla całej rodziny.
• mierzący 2, 5 m Transformersi Giganci
• interaktywno-edukacyjna koncepcja scenariusza
• projekcja video
• pokaz laserowy i świetlny
• efekty dźwiękowe
• interaktywne dekoracje
Czekamy właśnie na Ciebie, bo taką podróż można odbyć tylko w najlepszym towarzystwie!

Udostępnij