Kraina Kinder Niespodzianki Gdynia

Podczas niezwykłej lekcji w szkole Czarodziej zabiera dzieci do Krainy Kinder Niespodzianki. Niepostrzeżenie jeden z uczniów zabiera ze sobą zabawkę – statek piracki z piratami na pokładzie.
Chłopiec tak bardzo lubi swój statek że nie potrafi się z nim rozstać choć wieże w Krainie Kinder Niespodzianki wszystkie zabawki ożywają! Dochodzi przez to do wielkiego zamieszania.
Piraci przemierzają Krainę Kinder Niespodzianki i rabują wszystkie jej skarby kolorowe kwiaty egzotyczne owoce z Rajskiej Wyspy i instrumenty muzyczne z Wyspy Wróżek.
Czarodziej Wróżka i dzieci nie mogą dopuścić do tego by piraci zrabowali największy skarb z Wyspy Świetlików – światło bez którego w Krainie Kinder Niespodzianki zapadnie mrok.
Czy drużyna zdoła powstrzymać piratów Czy wszystkie błędy w Krainie uda się naprawić Przekonajcie się sami! Harmonogram: Przedstawienie trwa ok. 50 minut.
Wstęp na spektakl jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację wejściówek. Bardzo prosimy o przybycie ok. 15 min. przed rozpoczęciem spektaklu.
W trosce o bezpieczeństwo widzów organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wejścia na przedstawienie osobom które przyjdą po jego rozpoczęciu.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych zachęcamy do korzystania z darmowych autobusów.

 

 

Udostępnij