Sabat Krajno Wyróżnione

SabatKrajno to całoroczny, rodzinny ośrodek edukacyjno-rozrywkowy a zimą stacja narciarska z najdłuższymi w centralnej Polsce trasami zjazdowymi

Jedyne miejsce w którym zjedziesz na nartach pod piramidami oraz przy pięknie oświetlonej wieży Eiffla.
W Alei Miniatur zwiedzisz cały świat w parę godzin. Przeniesiesz się prawie na wszystkie kontynenty świata aby poznać kulturę i architekturę z najróżniejszych zakątków globu. W parku znajdują się miniatury najsłynniejszych budowli świata oraz niezwykłych miejsc stworzonych przez naturę. Prawie wszystkie miniatury zostały wykonane w skali 1:25. Szczególni wyjątkami są Watykańska Bazylika Świętego Piotra, która jako jedyna w Europie została wykonana w skali 1:13 oraz miniatura sztucznej wyspy – Palmy Jumeirah wykonanej w skali 1:200 zajmująca aż 600m2 !
Na terenie Alei znajdują się również jedyne w Europie miniatury nieistniejących już wież World Trade Center mierzące z iglicą ok. 20 metrów wysokości (skala 1:25)!
Ponadto można zobaczyć takie budowle jak : Koloseum, Piramidę Cheopsa, wodospad Niagara, dymiący wulkan Etna, Statuę Wolności, Wierzę Eiffla, Biały Dom, Katedrę Notre Dame oraz wiele innych.
W Parku Linowym przejedziesz na linie nad słynną operą z Sydney oraz wodospadem Niagara. Przetestujesz swoje umiejętności i zwalczysz swoje słabości. Lunapark z liczną ilością atrakcji zagwarantuje dobrą zabawę całej rodzinie. Na najmłodszych czeka strefa dmuchańców z Disney’a, dżunglą oraz 7 metrową zjeżdżalnia, elektryczne łódeczki i stacja kosmiczna. Nieco starsze dzieci mogą skorzystać z elektrycznych skuterków, autodromu, Eurobungee czy Aqua Zorbingu. Na Crazy Yachcie przeżyjesz morski sztorm a już w niedługo otwarcie Rollercoastera Universe !
Kino 6D oferuje 10 różnych tematycznie filmów do wyboru, poczuj wiatr we włosach oraz dreszczyk na stopach, doświadcz do 12 różnych efektów podczas seansu.
Sercem ośrodka jest dwupoziomowa restauracja, Magia Sabatu, gwarantująca dobrą kuchnię i miłą obsługę. SabatKrajno to raj dla całej rodziny, od wnuka do dziadka.
Na terenie ośrodka jest darmowy parking który pomieści ponad 600 samochodów.

Aleja Miniatur „Wonderful World”

Aleja Miniatur udostępnia podróż po całym świecie w zaledwie kilka godzin! Tutaj przeniesiesz się prawie na wszystkie kontynenty świata aby poznać kulturę i architekturę z najróżniejszych zakątków globu. W parku znajdują się miniatury najsłynniejszych budowli świata oraz niezwykłych miejsc stworzonych przez naturę. Prawie wszystkie miniatury zostały wykonane w skali 1:25. Szczególnym wyjątkiem jest Watykańska Bazylika Świętego Piotra, która jako jedyna w Europie została wykonana w skali 1:13. Na terenie Alei znajdują się również jedyne w Europie miniatury nieistniejących już wież World Trade Center mierzące z iglicą ok. 20 metrów wysokości (skala 1:25). Aleja Miniatur jest w ciągłej rozbudowie a jej zbiór to już ponad 50 budowli!

6 wymiarów rozrywki

Dwie dwunastoosobowe sale, aż do 12 różnych efektów, 15 filmów do wyboru. Przejedź się po lasach Amazonii, odwiedź opuszczony szpital albo zmierz się z Halloweenowym stworem. To wszystko oraz wiele więcej oferuje Kino 6D.

Park Linowy

Jeden z największych parków linowych w Polsce, zbudowany w całości na palach. Cztery zróżnicowane poziomy trudności pozwolą na przetestowanie swoich umiejętności starszym jak i najmłodszym. Trasa dziecięca dostępna dla dzieci od 3 roku życia ! Zjazd tyrolski o długości prawie 100 metrów!

Lunapark

Lunapark zagwarantuje dobrą zabawę całej rodzinie. Na najmłodszych czekają takie atrakcje jak strefa dmuchanych zamków z 7 metrową zjeżdżalnią czy dmuchaną dżunglą, elektryczne łódeczki i bawialnia w postaci stacji kosmicznej. Autodrom, karuzela Crazy Yacht imitująca sztorm, Eurobungee oraz Rollercoaster Universal zadowolą miłośników mocniejszych wrażeń. A to jeszcze nie wszystko !

Gastronomia

Sercem ośrodka jest dwupoziomowa restauracja, Magia Sabatu, gwarantująca dobrą kuchnię i miłą obsługę. Restauracja Magia Sabatu to unikalne miejsce, z klimatyzowanymi salami oraz pięknym widokiem na Park Rozrywki i Miniatur, stanowiące bardzo atrakcyjną oprawę dla spotkań w gronie rodziny, przyjaciół czy partnerów biznesowych. Na terenie ośrodka znajduje się również Chata Grillowa wraz z altanami dla ponad 150 osób, liczne punkty gastronomiczne oraz punkt sprzedaży pamiątek.

short description - kurze beschreibung - krátký popis - краткое описание

SabatKrajno is a year-round family educational and entertainment center and in winter a ski station with the longest downhill runs in central Poland

SabatKrajno ist ein ganzjähriges Bildungs- und Unterhaltungszentrum für Familien und im Winter eine Skistation mit den längsten Abfahrten in Zentralpolen

SabatKrajno je celoroční rodinné vzdělávací a zábavní středisko a v zimě lyžařská stanice s nejdelšími sjezdovkami ve středním Polsku.

SabatKrajno - это круглогодичный семейный образовательно-развлекательный центр, а зимой лыжная станция с самыми длинными спусками в центральной части Польши.

kup bilet - buy a ticket - Ticket kaufen - koupit lístek - купить билет

Udostępnij

Udogodnienia

  • Park Linowy
  • Parki Miniatur
  • Wesołe Miasteczko

Lokalizacja

KRAJNO ZAGÓRZE 43C, 26-008 GÓRNO

Wideo