Leonardia Darłowo

Leonardia to miejsce odpoczynku i dobrej zabawy. Nie ważne ile masz lat, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Nie pozwolimy Wam się nudzić. Rywalizacja i praca w grupie pomoże rozwinąć się najmłodszym, a ruch na świeżym powietrzu i niepowtarzalna atmosfera pozwolą zrelaksować się i odetchnąć od komputerowej codzienności. Jest to jedyny taki park w Polsce. Ponad 100 drewnianych gier z całego świata zaciekawi dziadka i wnuczka. Są tu zarówno popularne kręgle i cymbergaj jak i mniej znane gry. Bilet uprawnia Cię do skorzystania ze wszystkich atrakcji, które są w Ogrodzie. W trakcie zabawy na pewno zgłodniejesz, więc weź ze sobą coś do jedzenia! Gwarantujemy, że zapomnisz się na wiele godzin.Kilka z ponad 100 gier

Rapido

Gra przeznaczona jest dla dwóch osób. Potrzebujesz małej lub średniej kulki i dobrego refleksu! Połóż dłonie na łapkach i za ich pomocą odbijaj szybko kulkę, celując w bramkę przeciwnika. Wygrywa ten, kto ma lepszy refleks i zdobędzie więcej trafień.

Arkus

Gra przeznaczona jest dla dwóch osób. Na początku rozdaj równą liczbę krążków pomiędzy zawodników. Przy pomocy łuku strzelaj krążkami tak, by przeszły przez bramkę i wpadły w pole przeciwnika. Wygrywa ten, kto pierwszy pozbędzie się wszystkich krążków ze swojego pola.

Bilard holenderski

Pstrykaj krążkami do bramek. Ilość kropek na bramce oznacza ilość krążków, które muszą się w niej znaleźć. Nie udało się? Trafiaj do skutku!

Ledo poczwórne

Wybierzcie swój kolor i rozdajcie równą ilość kulek na każdego gracza. Waszym zadaniem jest umieszczenie kulki w otworze z Waszym kolorem oraz wszystkich do niego przylegających. Dwa z otworów dzielicie z sąsiadami, trzeci należy do wszystkich graczy. Współpracujcie ze sobą lub wybijajcie kulki z otworów przeciwników. Wygrywa ten, kto pierwszy zapełni wszystkie cztery pola.

Balanser

Jest to grupa gier opierających się na takim operowaniu ruchomą planszą, aby trafić kulką w wyznaczone miejsce lub przejść wyznaczoną trasą. Konstrukcja umożliwia swobodne manewrowanie planszą w czterech kierunkach i dwóch płaszczyznach.

Adwersarz podwójny

Zasady są takie same jak w Adwersarzu, jednak ta plansza może być wykorzystana zarówno przez dwie jak i cztery osoby. W pierwszym przypadku każdy z graczy kontroluje po dwie bramki, w każdej dłoni trzymając po jednej paletce. To spore utrudnienie. Przy czterech graczach zasady są proste: każdy kontroluje swoją bramkę i próbuje strzelić w bramkę któregoś z przeciwników.

Fliper

Gra przeznaczona jest dla dwóch osób. Za pomocą ruchomych łapek odbijaj poruszającą się po nachylonej planszy kulkę. Rób to tak, aby nie wpadła ona do Twojej bramki, jednocześnie celując w bramkę przeciwnika. Wygrywa ten, kto zbierze więcej trafień.

Krupy 3
76-150 Darłowo
501 042 503
leonardia@interia.pl
http://leonardia.pl
https://www.facebook.com/pages/Leonardia-park-rozrywki/358236604276964

Udostępnij

Lokalizacja

Krupy 3 76-150 Darłowo