Anikino Kraina Zabaw Dziecięcych – Kraków 30% rabatu Wyróżnione

Zapraszamy wszystkie dzieci do dwunastego roku życia z rodzicami do wspólnej zabawy w Krainie Zabaw Dziecięcch – ANIKINO. Na dzieci czekają tu wyjątkowe atrakcje m. in.:  baseny z piłeczkami, trampoliny, zjeżdżalnie, podesty, ścianki wspinaczkowe, domki, samochodziki. Z Kartą Rabatów Rodzinnych 30% rabatu na zabawę od poniedziałku do piątku!
  
Anikino posiada profesjonalne, przenośne planetarium firmy Starlab z którego z radością skorzystamy, aby pokazać Wam podniebne konstelacje gwiezdne.
Co roku organizujemy imprezy dla naszych najmłodszych gości:

  • Całonocną Impreza Halloweenowa,
  • Zabawa Halloween dla najmłodszych i dla starszych dzieci,
  • Całonocna Impreza Andrzejkowa,
  • Andrzejki dla najmłodszych i dla starszych dzieci,
  • Impreza Mikołajowa,
  • Zabawa Sylwestrowa,
  • Całonocny Bal Karnawałowy,
  • Bal Karnawałowy

U nas także wypożyczalnia strojów dla dzieci i dorosłych – największa Krakowie!  Mamy dla Państwa przygotowane stroje karnawałowe – największy wybór w Krakowie. Dzięki naszej wypożyczalnie możesz ubrać się na każdy bal, kategorie strojów to m. in.: Postacie z bajek Disneya, Cyrkowcy, Czarodzieje i Magicy, Dziki Zachód, Jasełka, Królowie i Książęta, Księżniczki Disneya, Mundury i Zawody, Narody Świata, Owoce i Warzywa, Piraci, Pory Roku, Star Wars, Postacie Historyczne, Stroje dla dorosłych, Zwierzątka, Halloween i wiele innych!
   
KONTAKT
Zapraszamy do Anikino codziennie od 9.00 do 21.00
w przypadku braku gości sala zabaw może być zamknięta o 20.30.
Wypożyczalnia czynna jest codziennie od 9.00 do 20.30.

Dzień Wolnej Szkoły
Rodzice wychodzą do pracy, a dzieci zostają same w domu i się nudzą? Nigdy więcej! We wszystkie dni, w których nie ma lekcji w szkole, np. pomiędzy świętami; zapraszamy na zajęcia do Anikino od 7.30 do 17.00. Każdego dnia przygotowujemy ciekawy i atrakcyjny program. Niezależnie od pogody w Anikino czekają niezapomniane chwile, wyjątkowe atrakcje, a także nowi przyjaciele, z którymi radośnie spędzi czas twoje dziecko. Zapewniamy: opiekę Animatora, konkursy, zabawy oraz posiłek.  Koszt: 65 zł.
Baśniowe Noce w Anikino
Całonocna impreza tematyczna od 20.00 do 9.30 rano; z posiłkami, noclegiem i opieką Animatorów.
W programie: przebieranie dzieci w baśniowe stroje, malowanie twarzy, lektura wybranych baśni oraz bajek w niepowtarzalnym klimacie, zajęcia plastyczne, zajęcia tematyczne na terenie ANIKINO, zabawy muzyczne, odwiedziny Tajemniczego gościa oraz mnóstwo dobrej zabawy. Cena: 100 zł.
Radosne Chwile z Animatorką
Wszystkich, którzy potrzebują zorganizować czas swojemu dziecku w Anikino zachęcamy do skorzystania z naszej oferty opieki nad dziećmi. Profesjonalny animator zapewni dziecku niezwykłą zabawę i zaopiekuje się nim przez cały czas pobytu w Anikino.  Koszt opieki to 14 zł za godzinę od dziecka – dopłata do ceny biletu wstępu. Bardzo prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu, najpóźniej 24 godziny przed planowaną wizytą.

Oferty dla grup
Zapraszamy grupy szkolne i przedszkolne do odwiedzania naszej Krainy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00. Grupy muszą liczyć minimum 15 osób. Cena wejść grupowych: 11 zł pierwsza godzina zabawy, 6 zł każda następna, dodatkowe pół godziny 4 zł od każdego dziecka. Prosimy o wcześniejszą rezerwację. W weekendy cena do uzgodnienia.
Dla dzieci fantastyczna zabawa, dla wychowawców drobny poczęstunek oraz pamiątka z Anikino.
Możemy zadbać o poczęstunek, kiełbaskę z grilla, pamiątkowe zdjęcia, malowanie dziecięcych twarzyczek itp.Dla grupy szkolnych i przedszkolnych przygotowaliśmy IMPREZY TEMATYCZNE. Z pośród wszystkich scenariuszy wybierzcie ten, który interesuje Was najbardziej i przygotujcie się na wspaniałą przygodę. Zapraszamy na spotkania z Lajkonikiem podczas imprezy Krakowskiej, odwiedziny na biegunie północnym w poszukiwaniu Świętego Mikołaja, grupę starszaków z przedszkoli zapraszamy na uroczyste Absolutorium Przedszkolaka, a pierwszoklasistów na integracyjne zabawy podczas imprezy „poznajmy się”. Spragnionych zabawy zapraszamy również na pozostałe nasze imprezy: piracką, indiańską, królewską, kosmiczną z pokazem w planetarium i wiele innych.
Nocne Lekcje Zabawy
Całonocna zabawa klasy w Anikino? Edukacja na wesoło? Klasa jedzie na 2-dniową wycieczkę do Krakowa i szukacie noclegu oraz atrakcji dla dzieci, uczniowie krakowskich szkół chcą poznać się lepiej i wziąć udział w nietypowej lekcji? To wszystko gwarantujemy w ramach nowości w naszej ofercie – Nocnych Lekcji Zabawy. Zapewnij swoim podopiecznym nocleg w Krakowie połączony z wspaniałą zabawą w ramach jednej z 4 imprez edukacyjnych: Poznaj Małopolskę, Zabawa Krakowska, W 120 minut dookoła świata,Ci wspaniali odkrywcy. Na specjalne zamówienie możemy zrealizować Nocną Lekcje w każdym innym wybranym przez Państwa temacie. Oferta dla grup powyżej 15 osób. Koszt Nocnej Lekcji to 70 zł od dziecka. W cenie: nocleg na sali zabaw, Hot-Dogi na kolacje, śniadanie, zabawy prowadzone przez doświadczonych Animatorów Anikino.
Dodatkowe atrakcje
Do każdej z naszych imprez można dobrać dodatkowe atrakcje. Skomponuj idealną imprezę i zapewnij dzieciom niesamowitą zabawę.

Nieduża 4, 31-443 Kraków

1000 Złotych Kropek

Czeka na Ciebie
ODBIERZ TERAZ
close-link