ZALESIE MAZURY ACTIVE SPA Barczewo

ZALESIE MAZURY ACTIVE SPA Barczewo

Prawdziwie rodzinne Spa na Mazurach

ZALESIE MAZURY ACTIVE SPA jest miejscem wyjątkowym z rodzinną atmosferą. Został stworzony do wypoczynku rodzinnego, jak również pobytów grupowych. Idealne położenie naszego Ośrodka Wypoczynkowego daje wspaniałą możliwość rozkoszowania się ciszą i spokojem podczas wypoczynku nad jeziorem. Tworząc hotel Spa Mazury dokładnie przeanalizowaliśmy potrzeby naszych Gości i wyszliśmy im naprzeciw. Dzięki temu mamy pewność, że nasza oferta zaspokoi oczekiwania, nawet najbardziej wymagających. Nasze Spa na Mazurach oferuje Państwu zabiegi, które pozwolą Wam oderwać się od codziennych obowiązków, a przy okazji odzyskać pełnię sił witalnych i wewnętrzną harmonię. Ale to nie wszystko sprawdź nas!

Dla dzieci na Mazurach

Wypoczynek z dziećmi na Mazurach

Jako rodzice sześcioletniej Amelki oraz czteroletniej Lenki wiemy jak trudno jest znaleźć odpowiednie miejsce na rodzinne wczasy z dziećmi. Dlatego też serdecznie zapraszamy do spędzenia urlopu z dziećmi w Ośrodku Zalesie Mazury Active Spa. Dzięki uroczej lokalizacji, (Mazury), przy ścianie lasu, nad brzegiem jeziora Orzyc Wielki odwiedzające nas dzieci mogą codziennie obcować z przyrodą.

Zalesie Mazury jest doskonałym miejscem wypadowym na wycieczki do ciekawych miejsc na Warmii i Mazurach, które warto pokazać najmłodszym.

Noclegi w ośrodku Zalesie Mazury przygotowane z myślą o wypoczynku rodzinnym na Mazurach

Pokoje w budynku A są idealne dla rodzin 2+1 lub 2+2. Posiadają trzy samodzielne łóżka oraz miejsce na ewentualne łóżeczko turystyczne i wózek dla najmłodszych pociech. 
Dla milusińskich w wieku od 1 do 10 lat
 przygotowaliśmy plac zabawBAJKOLANDIA (prawie 200m2 pod dachem) wyposażony w zabawki i urządzenia uwielbiane przez najmłodszych: zjeżdżalnie, rollercoaster, samochody policyjne, akcesoria do rysowania itp. Miejsce to cieszy się dużą popularnością wśród dzieci i ich rodziców szczególnie w przypadku gorszej pogody. Posiadamy także odkryte place zabaw zlokalizowane w trzech miejscach ośrodka. Dużą atrakacją dla najmniejszych gości jest nasze MINI ZOO w kórym spotkacie nasze: 3 kucyki Szetlandy, osiołka oraz 2 kózki miniaturki.

Bajkolandia, plac zabaw dla dzieci, hotel dla dzieci na mazurach

Dla starszych dzieci przygotowaliśmy kącik gier planszowych i piłkarzyki.

Cała rodzina może skorzystać z naszego BASENU REKREACYJNEGO ze strefą Happy Kids ze specjalnym brodzikiem dla dzieci o głębokości 0,5m. Dla dużych i małych polecamy nasze rowery turystyczne, kort tenisowy, boisko do koszykówki i siatkówki, stół do ping-ponga, bilard oraz sprzęt pływający. Cała rodzina może korzystać z naszej prywatnej plaży, w sezonie letnim jest ona prowadzona przez ratowników.

hotel dla dzieci z prywatna plażą na mazurachplaża dla dzieci na mazurach, hotel nad jeziorem

 

Atrakcje dla dzieci na Mazurach (4)

Najlepsza rekomendacja

Nasz Ośrodek został uznany przez kapitułę konkursu „HOTEL PRZYJAZNY MATCE I DZIECKU 2009“ za najlepszy Ośrodek Wypoczynkowy dla rodzin z dziećmi! W roku 2013 ponownie otrzymaliśmy najwyższy certyfikat 5 słoneczek.

W 2014 roku w VI edycji po raz kolejny otrzymaliśmy statuetkę dla najlepszego ośrodka wypoczynkowego dla rodziny. W tej kategorii zgłoszonych było 13 obiektów, wyróżnione zostały tylko trzy a wśród nich Zalesie! W uzasadnieniu napisano – „za godną naśladowania przebogatą ofertę promującą aktywny wypoczynek dzieci i dorosłych”.
Również po raz kolejny otrzymaliśmy najwyższą liczbę słoneczek (5) dzięki zdobyciu 100% punktów!

 

Rodzinne promocje i gratisy

Dzieci w wieku poniżej trzech lat bez dodatkowych świadczeń GRATIS (w pokoju rodziców)! Dzieci w wieku 3-10 lat połowa dziennej stawki (na dostawce w pokoju rodziców)!

Dodatkowo: na życzenie udostępniamy łożeczka turystyczne, zabezpieczenia kontaktów, przewijaki dla noworodków, wanienki do kąpieli, plastikowe miski do prania, krzesełka do karmienia, rowery turystyczne z fotelikami dla dzieci. Na terenie ośrodka istnieje możliwość zakupu podstawowych akcesoriów i produktów potrzbnych kobietom w ciąży, mamom karmiącym oraz ich dzieciom. Wspólpracujemy także ze sklepem z akcesoriami dla dzieci BOBAS w Olsztynie, w którym nasi goście uprawnieni są do dodatkowych rabatów. 

Zalesie to wymarzone miejsce na urlop z dziećmi na Mazurach!

Zalesie 12
11-010 Barczewo

89 514 82 41
recepcja@zalesiemazury.pl
http://www.zalesiemazury.pl

https://www.facebook.com/zalesiemazury