Narodowy Dzień Sportu 2016 w Poznaniu

Kiedy:
sobota, 1 Październik 2016 całodniowy
2016-10-01T00:00:00+02:00
2016-10-02T00:00:00+02:00
Gdzie:
Poznań
Polska

Fundacja Zwalcz Nudę oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki zapraszają na czwartą odsłonę ogólnopolskiej inicjatywy. Narodowy Dzień Sportu 2016 to tysiące bezpłatnych treningów na terenie całej Polski, dostępnych dla wszystkich chętnych.

W projekt angażują się polskie gwiazdy sportu, które oprócz pełnienia roli honorowych Ambasadorów tegorocznej edycji, wezmą udział w spotkaniach z fanami i poprowadzą treningi. W tym roku organizatorów wspierają między innymi: Andrzej Supron (polski zapaśnik, mistrz świata i Europy, wicemistrz olimpijski, trener i sędzia zapaśniczy) i Kajetan Broniewski (polski wioślarz, trzykrotny olimpijczyk, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie 92).

W tym roku do imprezy dołączył Poznań. Swoje drzwi dla wszystkich chętnych bezpłatnie otworzy Akademia Tańca i Ruchu TWISTER, park linowy Pyrland i KC Capoeira Camangula Poznań. Swoich sił będzie można spróbować w takich dyscyplinach, jak np. wspomniana capoeira, zjazd tyrolką, czy taniec.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny – obowiązuje na nie jedynie rejestracja na stronie www.zapisynds.pl.
Szczegółowe informacje na temat wydarzeń w Poznaniu znajdują się w zakładce „Poznań”na stronie www.narodowydziensportu.pl.