Villa Greta Świerzawa 10% rabatu

Villa Greta Świerzawa 10% rabatu

Wiemy czego potrzebuje rodzina z dziećmi.

Oferujemy 4 dwu-pomieszczeniowe pokoje 4-osobowe typu rodzinnego z łazienkami. Dodatkowo do każdego pokoju możliwe jest nieodpłatne dostawienie łóżeczka dla dziecka z pościelą, zamówienie czajnika elektrycznego i wanienki do kąpieli niemowlaka. Co jest może oczywiste, ale dla mam z małymi dziećmi szczególnie ważne, w naszym domu jest zawsze ciepło, a pokoje i toalety są naprawdę czyste.
Villa Greta położona jest z daleka od dróg publicznych, dzięki czemu rodzice nie muszą martwić się o bezpieczeństwo maluchów.
W sadzie zbudowaliśmy duży plac zabaw z platformą, mini ścianką wspinaczkową, pajęczyną, karuzelą, huśtawkami, dużą piaskownicą i ulubioną przez dzieci 30-metrową tyrolką zwaną przez nie „talerzykiem”. Do dyspozycji rodziców są foteliki do karmienia dla dzieci.
Zimą jest gdzie pojeździć na sankach, ulepić bałwana, pospacerować, a nieopodal jest stok narciarski Łysa Góra, która jest idealną górą do uczenia się jazdy na nartach. Możliwe jest także zamówienie kuligu za parą koni, a gdy śniegu nie ma wycieczki po okolicy bryczką z Panem Jankiem.
Na miejscu w Ekomuzeum Rzemiosła możliwość zamówienia warszatów ceramicznych dla całej rodziny połączonych z zabawą oraz warsztatów robienia kwiatów i ozdób choinkowych z bibuły. Specjalnie dla rodzin z dziećmi dostępne są rowery: 5 dużych, dwa dla dzieci i fotelik do wożenia maluchów do 20kg.

10% rabatu na pobyt z Rodzinną Kartą Rabatową

Dobków 59
59-540 Świerzawa

+48 75 713 44 53
ewelina@villagreta.pl
www.villagreta.pl

http://www.facebook.com/VillaGretaPoland