Saltos Park Trampolin – Łódź, rabat na zabawę w tygodniu

Saltos Park Trampolin – Łódź, rabat na zabawę w tygodniu

Zapraszamy Was w wyjątkowe miejsce – SALTOS to pierwszy park trampolin w Łodzi! Mamy niemal 1000 m2 wyłożonych trampolinami. Dorośli i dzieci nie tylko przeżyją tu super zabawę, ale także nauczą się różnych akrobacji i spalą mnóstwo kalorii! Na Kartę Rabatów Rodzinnych zniżka 5 zł na każdy bilet od poniedziałku do piątku!
Wyposażenie:
– trampoliny kwadratowe – do gry w zbijaka i do zajęć zorganizowanych,
– prostokątne – do ćwiczeń sekwencji akrobatycznych,
– sześciokątne zwane strefą parkour,
– trampoliny z koszami,
–  baseny wypełnione gąbkami.
Jest też halfpipe, batut sportowy, ścianka wspinaczkowa, slackline czy równoważnia! Tyle dobrego do Waszej dyspozycji przez całe 60 minut w trakcie których, nasi niezawodni trenerzy mogą odpowiedzieć na Wasze wszystkie pytania albo pomóc w nauce salta.
KONTAKT
ul. Wydawnicza 5
92-433 Łódź
dojście od strony parkingu przy centrum handlowym Tulipan
Wejściówki: można kupić online albo na miejscu w recepcji. NIE robimy rezerwacji telefonicznych!
Rezerwacje: halo@saltos.pl
Telefon: +48 796 357 750

W naszej ofercie znajduje się m.in:
Wolne skakanie – godzina szaleństwa w naszym parku
Skaczesz gdzie i jak masz ochotę, a nasi trenerzy czuwają nad bezpieczeństwem i – jeśli chcesz – podpowiadają, jak lepiej skakać.
Zajęcia Acrobaticos – nauka salt, śrub i innych ewolucji w powietrzu, czyli ostry trening + zabawa. A konkretnie: krok po kroku uczymy się poszczególnych elementów akrobatycznych, przewroty i pady, fiflaki i salta, aż do ewolucji dla prawdziwych prosów. A zaczynamy od nauki bezpiecznego lądowania i kontrolowania ciała w locie.  Zajęcia te ćwiczą zmysł równowagi, koordynację i wzmacniają mięśnie. (No i są mega fajne, ale to tylko taki efekt uboczny 😉 Grupy dla dzieci od 8 lat i dorosłych.
Urodziny – dwie godziny zabawy dla dzieciaków prowadzone przez naszych trenerów.
Twoje dziecko kocha ruch? Biega, bryka i przebiera nogami cały czas? Ciekawe po kim to ma? 😉 A może to Tobie urodziny nie kojarzą się z siedzeniem za stołem?
Lekcje WF na trampolinach!
Bo na wycieczki dobrze jest chodzić nie tylko do kina i muzeum, ale także do miejsc,  gdzie można skakać, brykać i szaleć, bo trampoliny są dla każdego – niezależnie od kondycji i wieku, bo skakanie na trampolinach to trening ogólnorozwojowy, który chroniąc stawy  jednocześnie wzmacnia mięśnie, dotlenia cały organizm, poprawia kondycję i uwalnia endorfiny!
Trener + ekipa
Salto, fiflak, śruba, pad – brzmi dobrze? No to proszę:
WY:     zbieracie EKIPĘ min. 10 osób
MY:    dajemy Wam TRENERA na wyłączność. I hop!
SALTOS to gwarancja dobrze spędzonego czasu, zastrzyku endorfin i dobrej kondycji.

Ważne informacje:

Treningi w SALTOSie rozpoczynają się o pełnych godzinach, dlatego na miejscu trzeba pojawić się co najmniej 15 minut wcześniej. Na swoją kolej można poczekać m.in. na wygodnych leżakach. Po zapoznaniu się z regulaminem i przebraniu (uczestnicy muszą mieć na sobie skarpetki antypoślizgowe). Można je przynieść z domu lub kupić za 5 zł na miejscu. Po wejściu na arenę prowadzona jest 7 minutowa rozgrzewka skupiająca się na stawach, biodrach, talii, rękach i głowie.

Więcej informacji o nas i ofercie na stronie : www.saltos.pl.