Sala zabaw Labibu Wrocław 10 % rabatu

Sala zabaw Labibu Wrocław  10 % rabatu

Jeśli marzysz o tym, by wraz ze swoimi pociechami przenieść się do świata pełnego radości i beztroski, to sala zabaw Labibu jest miejscem, które koniecznie musisz odwiedzić! z Kartą Rabatów Rodzinnych 10% rabatu na zwykłe wejścia od poniedziałku do piątku!

Szeroki wachlarz atrakcji dla dzieci w różnym wieku sprawia, że każdy z naszych gości znajdzie dla siebie coś interesującego. Na odważnych czekają m.in.:

  •  dwupoziomowa konstrukcja, a w niej m.in. labirynty, zjeżdżalnie, basen z piłkami.
  •  interaktywna podłoga edukacyjna
  • multimedialne monitory z grami dedykowanymi różnym grupom wiekowym.

Podczas gdy dzieci zajęte będą beztroską zabawą, rodzicom gwarantujemy chwilę relaksu w kąciku prasowo-kawowym.

KONTAKT

C.H. Magnolia Park, piętro 1 (przy Smyku)
ul. Legnicka 58, Wrocław
pon – nd 9:00-21:00

tel.: 512 559 953
biuro@labibu.pl

 

 

Sala zabaw Labibu to miejsce, gdzie możesz zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka! Dokładamy wszelkich starań, aby każdy maluch w tym wyjątkowym dniu bawił się świetnie i czuł się wyjątkowy. Oferowana przez nas organizacja urodzin dla dzieci zawsze zapinana jest na ostatni guzik, by tym samym za każdym razem przynosiły oczekiwane efekty końcowe i sprawiały radość każdemu dziecku.

Oprócz tego w każdym miesiącu organizujemy okolicznościowe imprezy jak Walentynki, Powitanie Wiosny, Dzień Mamy, Dzień Dziecka, spotkania ze św. Mikołajem, Ferie Zimowe, a w wakacje realizujemy Wakacyjny Plan Zabaw! Prowadzimy także zajęcia dodatkowe np. język angielski.

Program Ferie Zimowe 2017 Półkolonie

I turnus 13-17 luty 2017

II turnus 20-24 luty 2017  (zapisy do 16 II)

Sportowy Poniedziałek, Filmowy Wtorek, Środa z Robotami, Kulinarny Czwartek, Piątek z Karnawałem

  

 

ZAJĘCIA DODATKOWE

Akademia Baletowa – zajęcia prowadzone są przez Darię Jasińską, tancerkę i instruktora tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi zajęcia takie jak balet dla dzieci, jazz oraz taniec nowoczesny. Dla młodzieży organizuje zajęcia z yrical jazz, modern jazz, broadway jazz, funky jazz. Dla dorosłych prowadzi taniec nowoczesny oraz modern jazz. Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się w wieku sześciu lat,  szkoląc się w takich technikach jak: balet, taniec nowoczesny, hip hop oraz modern jazz. Uzyskała tytuł zawodowego tancerza i choreografa na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi (wydział artystyczny).  Cena: 110 zł / miesiąc

Taniec nowoczesny – zajęcia z tańca nowoczesnego to połączenie najciekawszych technik tanecznych takich jak: jazz, hip hop, video clip. Dzieci uczęszczające na zajęcia będą miały możliwość rozwijania swojej muzykalności, poczucia rytmu, koordynacji ruchowej oraz pracy w grupie. Zajęcia stworzone są tak, by wpływać na prawidłowy rozwój budowy anatomicznej dzieci. Podczas lekcji nie zabraknie również zabaw muzyczno-ruchowych zachęcających dzieci do auto-ekspresji i kreatywności. Zajęcia poprowadzi Daria Jasińska. Cena: 100 zł / miesiąc

Konieczne są zapisy na zajęcia, które przyjmujemy telefonicznie, pod numerem 512 559 953, lub na miejscu.