Sala zabaw Kraina Kropka Bielsko-BIała 30% rabatu

Sala zabaw Kraina Kropka Bielsko-BIała 30% rabatu

Sala zabaw w Bielsku-Białej

Z Rodzinną kartą Rabatową 30% na wejście do sali zabaw.
Promocje nie łączą się.

 

Sala Zabaw Dla Dzieci

KRAINA KROPKA

to całoroczne, nowoczesne i komfortowe miejsce zabawy dla dzieciaków. Bezpieczne i profesjonalnie wykonane urządzenia zapewniają wszechstronny rozwój maluchów. Idealne miejsce wypoczynku i rekreacji dla dzieci w czasie półkolonii, ferii zimowych wakacji

W krainie kropka znajdziesz

Salę zabaw dla dzieci do 12 lat– specjalistycznie zaprojektowane i wykonane z atestowanych materiałów konstrukcje, w których znajdują się: tory przeszkód, labirynty, zjeżdżalnie i basen z piłeczkami. Konstrukcja została tak zaprojektowana, żeby każde dziecko w bezpieczny sposób mogło kształtować swoje umiejętności ruchowe.

Salę zabaw dla dzieci do lat 3 – w trosce o naszych najmłodszych zapewniliśmy maluchom osobne miejsce zabawy wykonane w całości z miękkich materiałów. Wyposażone jest w basen z piłeczkami, zjeżdżalnię, mega klocki dla małych budowniczych, bujaki oraz dużą ilość pluszaków.

Tematyczne salki urodzinowe – posiadamy 3 bajkowe salki urodzinowe: Kubusia Puchatka, Kaczora Donalda i Myszki Mickey oraz Asterixa i Obelixa. Salki zaprojektowano w taki sposób, że po rozsunięciu ruchomych ścian tworzy się przestrzeń do występów dla dzieci lub organizacji przedstawień.

Chcesz iść na zakupy i nie masz z kim pozostawić pociechy?
Przyjdź do nas – zaopiekujemy się twoim dzieckiem.

                  Rodzicom proponujemy odpoczynek w naszej kawiarni  przy doskonałej kawie. Na terenie kawiarni można bezpłatnie korzystać z  bezprzewodowego internetu. Zapraszamy z własnymi laptopami.

Sala jest klimatyzowana

Zapraszamy 7 dni w tygodniu od 9 do 20

ul. Partyzantów 44
43 – 300 Bielsko – Biała
(budynek Mc Donald’s)

338111277
krainakropka@onet.pl
www.krainakropka.pl