Sala zabaw Bingo Bongo Warszawa 20% rabatu

Sala zabaw Bingo Bongo Warszawa 20% rabatu

Bingo Bongo to centrum rozrywki dla dzieci i całych rodzin, wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. To tu na Twoje dziecko czeka magiczny świat zabawy, która porwie nawet największego ponuraka. Z Kartą Rabatów Rodzinnych – 20 % rabatu na całą ofertę usług!

Nasza sala zabaw zachwyci malucha w każdym wieku:  przedszkolaka i ucznia szkoły podstawowej, a nawet całe rodziny. Bez względu na to, czy potrzebna Ci rewelacyjna sala urodzinowa, czy po prostu chcesz się pobawić z dzieckiem w niebanalnym miejscu – wybierz właśnie nas. Każda wizyta w Bingo Bongo będzie niezapomniana!

bingo

Przygotowaliśmy m.in.: zjeżdżalnię prowadzącą do dużego basenu z kolorowymi piłeczkami, kolorowe karuzele, samochodziki, kącik edukacyjno-artystyczny czy rewelacyjną grę multimedialną w Knoockera, która cieszy się powodzeniem wśród wszystkich naszych gości. dostarczając im całej gamy niezapomnianych emocji – np. podczas kinderbalu, przyjęcia urodzinowego czy rodzinnego dnia zabawy. A to dopiero początek szalonej przygody!

img_5665

Jeśli szukasz większego wyzwania, skieruj się w stronę Labiryntu Luster. Misternie skonstruowany, pozwala spojrzeć na siebie niczym w krzywym zwierciadle i raz czy dwa pomylić drogi. Ile czasu zajmie Ci przemierzenie całej trasy i czy będziesz szybszy od swojej pociechy? Wyrusz w świat przygody i przekonaj się sam!

12194613_837574326359960_1483747224060446223_o

Dla miłośników zagadek i najbardziej spostrzegawczych, przygotowaliśmy Escape Room „Ucieczka z więzienia” i Escape Room „Piwnica”. Fantazyjny i niebanalny tor przeszkód zapewni Wam całe mnóstwo emocji i pozwoli rozwinąć zmysł równowagi i logicznego myślenia. Gwarantujemy, że nie będziesz się nudzić!

Organizujemy imprezy urodzinowe, przyjmujemy wycieczki szkolne i grupy zorganizowane.
Niebanalne i nietypowe centrum zabaw które swoim urokiem podbije serce każdego szkraba
Nasze atrakcje są zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.
Na terenie centrum Bingo Bongo Internet WiFi za darmo. Zapraszamy 7 dni w tygodniu!

KONTAKT

http://bingobongo.pl/

Bingo Bongo

ul. Belgradzka 18

Tel: 796 502 301