Równica Brenna 20% rabatu

Równica Brenna 20% rabatu

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy w nasze progi. Gwarantujemy miłą i sympatyczną obsługę oraz niezapomnianą atmosferę. Nasz obiekt zlokalizowany jest tuż przy szlaku Równica, wśród innych licznych szlaków górskich, a także zbiorników wodnych z duża ilością ryb, przy których znajdują się wypożyczalnie sprzętu wodnego. W okolicy można zwiedzić zabytki kultury m.in. Muzeum Zofii Kossak Szatkowskiej, bunkry, Chatę Chlebową (własnoręczny wypiek chleba), Chatę Wuja Toma i wiele innych atrakcji. Brenna to świetna baza wypadowa dla rodzin i szkół.

Ponadto proponujemy

wygodne 2, 3 i 4os. pokoje z łazienką i wi-fi (40zł/osoba) oraz apartament ok.100m2 (350 zł/apartament) z możliwością dostawek w cenie 30 zł/osoba.

ŚNIADANIE W FORMIE SZWEDZKIEGO STOŁU! DODATKOWO PŁATNE 10zł!

W przypadku dłuższego pobytu możliwa jest negocjacja cen i całodzienne wyżywienie w kwocie ok. 20zł/osoba dorosła (obiado-kolacja)

Zapraszamy z rodzinami i znajomymi! Dla dorosłych przygotowujemy imprezy taneczne, kuligi + ognisko, w lecie przejażdżki bryczką, imprezy taneczne pod chmurką, plażę przy potoku Leśnica. Dla dzieci mamy kanały telewizyjne… i kącik dziecka, gdzie Państwa pociechy znajdą kredki, kolorowanki, maskotki. Organizujemy także: – kameralne przyjęcia okolicznościowe: chrzciny, urodziny, komunie i konfirmacje, stypy i imprezy integracyjne Jesteśmy również otwarci na propozycje i potrzeby ze strony klientów – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Rabat 10%, przy pobycie powyżej 5 noclegów 20% dla posiadaczy Rodzinnej Karty Rabatowej

ul. Leśnica 28
43-438 Brenna

604 724 825
rownica@brenna.pl
www.rownica.brenna.pl