Restauracja Kamienica Konczakowskich

Restauracja Kamienica Konczakowskich

Kolejna odsłona historii nastąpiła w marcu 2014 r., kiedy to zaprezentowano pierwszą z sal bankietowych, znajdujące się na piętrze budynku. SALA LUSTRZANA, z widokiem na ulicę Szersznika oraz zabytkowy klasztor, zmieści 60 osób. Goście mają do wyboru okrągłe lub klasyczne stoły, które można dowolnie rozmieści na 100 m2. Sala wyposażona jest w klimatyzację oraz parkiet do tańca- świetnie sprawdzi się zarówno na uroczystości rodzinne, firmowe czy spotkania znajomych.

Sala Białą znajduje się na pierwszym piętrze Kamienicy Konczakowskich, z widokiem na piękny Rynek w Cieszynie. Wejście do Sali znajduje się w środku restauracji, bezpośrednio przy wejściu do zabytkowych piwnic.

Sala Czekoladowa dedykowana jest dla małych przyjęć okolicznościowych lub firmowych, ponieważ pomieści maksymalnie 18 os. Znajduje się na parterze, w lewym skrzydle Kamienicy przy Rynku 19 w Cieszynie.

W Piwnicy Kamienicy Konczakowskich również rozbrzmiała muzyka.
W soboty zapraszamy na dyskotekę z hitami ostatnich dziesięcioleci.

To nie koniec niespodzianek! Kamienica Konczakowskich posiada dziedziniec wewnętrzny, który w zeszłym roku został zadaszony szkłem. Także tu są stoliki, zarówno na parterze jak i na 1 piętrze.
Jest to jedna z najciekawszych sal restauracyjnych na śląsku.


Kamienica Konczakowskich

ul. Rynek 19
43-400 Cieszyn
tel.: 33 852 18 96