Restauracja Kameralna Pszczyna 10% rabatu

Restauracja Kameralna Pszczyna 10% rabatu

„Restauracja Kameralna i Drink Cafe w Hotelu Piaskowy to ekskluzywne i nastrojowe miejsca, które sprzyjają zarówno kameralnym, jak i biznesowym spotkaniom”.

W Restauracji Kameralna Hotelu Piaskowy *** na Gości czekają wyśmienite potrawy kuchni polskiej oraz wyrafinowana kuchnia europejska. Nasze menu pełne jest wyszukanych smaków i cudownych aromatów. Na naszych Gości czekają także pyszne desery oraz starannie skomponowana Karta win.

Zadbaliśmy o to, by nasze potrawy, wyselekcjonowane gatunki win i wykwintne desery dostarczyły Państwu niezapomnianych kulinarnych wrażeń, które zaspokoją najbardziej wymagające podniebienia. Menu Restauracji Kameralna to bogactwo smaków, które łączą się w cudowną symfonię.

 

Szef Kuchni Restauracji Kameralna, wraz ze zmieniającymi się porami roku, przygotowuje specjalne propozycje dań sezonowych, które są inspirowane owocami i warzywami najlepszymi w danym okresie. W ten sposób powstaje autorskie menu „Szef Kuchni poleca”, odkrywające przed Gośćmi nowe kulinarne kompozycje. Każdy miłośnik dobrej kuchni znajdzie tu coś dla siebie!

Przestronna sala restauracji doskonale sprawdza się, jako miejsce różnego rodzaju bankietów i imprez okolicznościowych. Specjaliści ds. gastronomii w Restauracji Kameralna zapewnią ich fachową organizację oraz zaoferują catering dla firm czy przyjęć rodzinnych.

Dla Użytkowników Karty Rabatowej obowiązuje 10% zniżka!Usługa nie dotyczy napojów alkoholowych i bezalkoholowych oraz dań objętych promocją.

Piechurów 3
43-200 Pszczyna

(32) 447 44 41
restauracjakameralna@hotelpiaskowy.pl
www.hotelpiaskowy.pl

https://www.facebook.com/RestauracjaKameralna?ref=stream