Przedszkole narciarskie DIMBO Korbielów 10% rabatu

Przedszkole narciarskie DIMBO Korbielów 10% rabatu

Nauka odbywa się poprzez zabawę, która jest przeważającym elementem zwłaszcza w przypadku dzieci najmłodszych (4-7 lat). Aby uniknąć nadmiernego obciążenia na stawy a zwłaszcza na kolana, które jeszcze w tym wieku nie są do końca ukształtowane, sugerujemy przeplatanie zajęć na nartach z zajęciami ruchowymi i zabawami bez nart.

Dysponujemy ciepłym pomieszczeniem, w którym dzieci moga odpocząć, gdzie opiekun bawi sie z nimi, rysuje, ogląda bajki, czyta itp. Po przerwie dzieci wracaja na stok. Grupy dobierane są według wieku i umiejętności. Osoby lepiej jeżdżące po krótkiej rozgrzewce i „rozjeżdżeniu” na polanie kontynuują zajęcia na innych trasach, dostosowanych do umiejętności.

W wieku 4 lat można rozpocząć oswajanie z nartami, butami, a nawet z tak zdawałoby sie banalnymi rzeczami jak: śnieg, wiatr, zimno itp., które również mają wpływ na nauczanie, zwłaszcza u maluchów, które są ciekawskie świata. W tym wieku najlepszym rozwiązaniem są zajęcia właśnie w przedszkolu narciarskim, które daje możliwość różnorodnych zajęć, gdzie w każdej chwili można odpocząć aby znów na nowo założyć nartki.

Sukcesem będzie sama chęć dziecka do jazdy na nartach, umiejętność samodzielnego zapinania nart, zakładania bucików, poruszania się, chodzenia na nartach, obracania się i stabilnego zjazdu na zasadzie „złap mnie”. Ten czas nigdy nie jest czasem straconym.

Przedszkole daje równiez możliwość obcowania z innymi dziećmi, tworzą się przyjaźnie i znajomości, jest możliwośc organizowania ciekawych i wesołych zabaw, pomagających w zdobywaniu pewnych umiejętności.

Dla posiadaczy Rodzinnej Karty Rabatowej 10% rabatu na usługi krajowe.

 

ul. Sitki 6
34-335 Korbielów

+48 797 405 550
pilsko@dimbo.pl
www.dimbo.pl/polska/

https://www.facebook.com/DimboPrzedszkoleNarciarskie