Primavera – Jastrzębia Góra

Primavera – Jastrzębia Góra

Dlaczego Primavera jest najchętniej odwiedzanym obiektem na wybrzeżu?

Primavera to jeden z najlepszych obiektów dla rodzin z dziećmi nad morzem. Naszym olbrzymim atutem jest położenie – Jastrzębia Góra może poszczycić się wyjątkowym klifowym wybrzeżem, które stanowi unikalną wizytówkę zarówno dla regionu jak i dla naszego obiektu. Jednak to co nas wyróżnia, to to co czeka na Was po przyjeździe.

Po pierwsze, Primavera to wspaniałe  miejsce do wypoczynku, rekreacji, relaksu i regeneracji sił dla dorosłych i niezapomniane zabawy, warsztaty i animacje dla dzieci. Po drugie, Park Wodny to świetna alternatywa dla niepogody, genialny sposób na rozładowanie dziecięcej energii. Po trzecie Playland i mini przedszkole to fantastyczne miejsce dla dzieci malutkich i większych.

Żadne inne miejsce nie zapewnia swoim Gościom tylu atrakcji w jednym miejscu!

Wszędzie jest blisko:

  • 100 m do klifu plaży
  • 2 km do latarni morskiej w Rozewiu
  • Ok 45 km do fokarium na Helu
  • Ok 5 km do Ocean Parku we Władysławowie
  • 45 km do Trójmiasta
  • Ok 60 min jazdy samochodem na Kaszuby

 

Dlaczego nasz profesjonalizm cenią sobie odwiedzający Nas goście?

Przez wiele lat udało nam się wypracować standardy, które pracują na naszą doskonałą opinię. Słuchamy, poprawiamy, ulepszamy przede wszystkim po to, aby naszym Gościom niczego nie brakowało.

To co nas wyróżnia spośród konkurencji, to morze atrakcji dla dzieci i dorosłych, to centrum SPA & Wellness, to Park Wodny, to wspaniała kuchnia i niezawodna obsługa. Znakiem szczególnym Primavera są różnorodne pokoje, które nawet dla większych rodzin będą przytulne i komfortowe.

SPA & Wellness

Primavera dzięki dużemu zapleczu SPA & Wellness wpisuje się na listę najlepszych hoteli SPA nad morzem bałtyckim.

Dla amatorów relaksu połączonego z kompletną odnową biologiczną przygotowaliśmy  14 gabinetów zabiegowych. Strefa Spa&Wellnes oferuje potwierdzone wysoką skutecznością zabiegi m.in. regenerujące, odmładzające oraz ujędrniające lub odprężające masaże.

Nasi trenerzy (posiadający międzynarodowe certyfikaty) prowadzą dla naszych Gości zajęcia z Aqua Fitnessu, Zumby Fitness, TBC.

Park Wodny
Park Wodny Jastrzębia Góra to wodny raj o powierzchni 1000 m kwadratowych z 3 basenami, brodzikiem dla najmłodszych amatorów wodnych szaleństw, 30m zjeżdżalnią Anakonda, rwąca rzeka z przeciwprądem, jacuzzi i wieloma innymi równie ciekawymi atrakcjami.

A dla poszukujących relaksu i odprężenia przygotowaliśmy strefę relaksu – czyli Świat Saun z 3 saunami: suchą, mokrą i sauną infrared. Oprócz nich, na naszych Gości czeka wypoczywalnia i ruska bania.

Kulinaria

Nasi szefowie kuchni wiedzą co smakuje naszym Gościom najbardziej. Dlatego też w menu znajdują się pozycje, które zaspokoją podniebienia małych smakoszy oraz potrawy z różnych zakątków świata, dzięki którym zabieramy Gości w podróż po smakach świata. Staramy się również zachęcać do kuchni rodzimej, tradycyjnej – dla każdego coś smacznego!

Dla dzieci

1157442650

O tym jak trudno zaspokoić potrzeby dzieci, wiedzą wszyscy rodzice i opiekunowie. Dziecko nie może się nudzić, należy zapewnić mu wiele ciekawych zadań edukacyjno-sportowych.

Dla  milusińskich zbudowaliśmy dwa bezpieczne zewnętrzne place zabaw oraz najprawdziwszy Zakątek Zwierzątek, w którym dzieci poprzez kontakt z żywymi zwierzętami uczą się przede wszystkim odpowiedzialności za drugą istotę.

Dla naszych maluchów  przygotowaliśmy kolorowe, bajkowe przedszkole,  w którym mogą szaleć do woli pod okiem odpowiedzialnych opiekunów. Na starsze pociechy czeka fantastyczny Playland i grono pomysłowych animatorów. Dla nastolatków przeznaczyliśmy niezapomniany salon gier z wieloma symulatorami.

Primavera, by każdy dzień był niespodzianką!

Bo dzieci są dla nas najważniejsze!

Primavera to obiekt bardzo przyjazny dzieciom – i nie jest to tylko nazwa certyfikatu, ale podejście, którym kierujemy się przy przygotowywaniu ofert dla rodzin z dziećmi. Wiedząc jak trudno jest zapewnić dzieciom zajęcie na cały dzień, przygotowaliśmy dla nich wiele atrakcji, animacji, warsztatów, szkoleń, miejsc do zabawy jak i do nauki. Oczywiście niekwestionowanym liderem w dziecięcych atrakcjach jest nasz Park Wodny z basenami, siatkami do wspinaczki, dużą zjeżdżalnią i kilkoma mniejszymi dla małych adeptów wodnych szaleństw. Nasze posiłki przygotowujemy zawsze z myślą o  najmłodszych, dlatego też zawsze, obok smakołyków z całego świata, czeka na nie pyszny rosół i spagetti – bo wiemy, że to właśnie lubią najbardziej!

Poznaj wszystkie atrakcje jakie przygotowaliśmy dla dzieci – tu dzieci nie wiedzą co to nuda!

Wiemy jak sprawić, aby Twoje dziecko bawiło się cały dzień!

Zapewnienie atrakcji dzieciom to nie lada wyzwanie. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym dzieci nie nudzą się, ale też przez zabawę mogą rozwinąć i nabyć nowe umiejętności. Tylko w Primavera animacje i warsztaty odbywają się 6 razy w tygodniu, Playland, Mini Przedszkole, Salon Gier otwarte są 7 dni w tygodniu, a w Parku Wodnym mogą rozładować energię w bezpiecznym, płytkim basenie z ciepłą (35 stopni Celsjusza) wodą.

Najlepsza zabawa dla dzieci z Primusiem i Werką!

Świetne konkursy, radiowe hity, nauka tańca i zabawa z naszymi maskotkami Primusiem i Werką to to, co nasi mali goście lubią najbardziej. Kids Party w Primavera to super impreza w naszym Night Clubie przeznaczona dla dzieci. W trakcie imprezy dzieci biorą udział w konkursach z nagrodami, uczą się tańca z instruktorami, śpiewają piosenki z Primusiem i Werką. Dla naszych małych gości to fantastyczna zabawa i niezapomniane chwile.

Zwierzęta to najlepsi przyjaciele!

Jedna z największych zewnętrznych atrakcji Primavera to nasz Zakątek Zwierzątek. W zależności od sezonu można zapoznać się z naszymi przepięknymi pawiami, owieczkami, barankami, królikami, kolorowymi kurkami i kogutami. Na wiosnę, przed świętami wielkanocnymi nasz zakątek powiększa się o śliczne malutkie kurczaczki. zakątek jest świetnym sposobem na zapoznanie dzieci ze zwierzętami, z którymi na co dzień nie mają kontaktu.

Zakątek zwierzątek jest czynny cały rok, w zależności od sezonu liczba zwierząt ulega zmianie (niektóre z nich na sezon jesień – zima chowane są w ciepłe zagrody).

Zdjecie-1-1200x800
[symple_button color=”orange” url=”http://www.booking.com/hotel/pl/primavera-conference-spa-jastrzebia-gora.html?aid=1157803″]Sprawdź cenę[/symple_button]

 

[symple_button color=”orange” url=”http://www.booking.com/hotel/pl/primavera-conference-spa-jastrzebia-gora.html?aid=1157803″]Sprawdź cenę[/symple_button]

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

+48 (58) 774 45 51 wew. 1
recepcja@primaveraspa.pl

http://www.primaveraspa.pl/