Pracownia „MadeByYou Sam pomaluj ceramikę”

Pracownia „MadeByYou Sam pomaluj ceramikę”

MadeByYou Sam pomaluj ceramikę to pracownia gdzie można malować na gotowych formach ceramicznych, takich jak: kubki, talerze, miski, figurki, wazony, kafelki.  Fabryka pomysłów na osobisty, oryginalny, trwały, wyjątkowy prezent: dla siebie,  bliskiej osoby, z okazji urodzin, imienin, rocznic, walentynek, gdy idziesz na parapetówkę, na zakończenie szkoły ,z okazji ślubu, Dnia Matki, świąt.

Na miejscu dostępne są wszystkie potrzebne materiały czyli ceramika, farby, szablony, stemple, książki z inspiracjami, fartuchy oraz fachowa pomoc. Efekty pracy są utrwalone podczas szkliwienia i wypalania.

MadeByYou to kreatywna rozrywka dla osób w każdym wieku, miejsce na spędzanie wolnego czasu i spotkania: ze znajomymi, z ukochaną osobą, rodzinne, z dziećmi, firmowe, integracyjne, pomysł na wieczór panieński, baby shower. W pracowni urządzane sa artystyczne przyjęcie urodzinowe

Do pracowni można przyjść indywidualnie lub zapisać się na zajęcia tematyczne. Są to m.in. warsztaty lepienia z gliny, tworzenia biżuterii oraz malowania ceramiki różnymi technikami.

Miejsce dla osób ceniących rękodzieło, pomysły na oryginalne dekoracje wnętrza mieszkania: glazura, umywalki, tabliczki, gałki do szafek, wieszaki.

W cenie formy ceramicznej zawarte są farby, pomoce plastyczne, szkliwienie i wypał.