Planeta Robotów – Warszawa, Kraków i Wrocław 10 % rabatu

Planeta Robotów – Warszawa, Kraków i Wrocław  10 % rabatu

 

 

Planeta Robotów to interaktywne warsztaty z LEGO robotyki dla dzieci i młodzieży. Edukacja to dla nas nie tylko przyswajanie formułek, ale przede wszystkim wprowadzanie każdej teorii w życie. Łączymy naukę z zabawą w jedność oferując atrakcyjny system zajęć opartych na tworzeniu niezwykłych konstrukcji z popularnych klocków LEGO®.  Z Kartą Rabatów Rodzinnych 10% rabatu na wszystkie usługi!

Tworzymy roboty, maszyny i pojazdy o niemal nieograniczonych możliwościach. Nauka programowania dla dzieci pozwoli im zrozumieć zagadnienia odpowiadające za rozwój technologii oraz wykorzystać tę wiedzę, aby wykreować inteligentne urządzenia, które potrafią chodzić, mówić oraz podejmować decyzje!

       

Zespół Planety Robotów to pasjonaci robotyki i klocków, którzy aktywnie działają w społeczności LEGO®. Nasz zespół to młodzi, ambitni ludzie – specjaliści takich dziedzin jak: mechatronika, informatyka, matematyka, bioinżynieria, fizyka oraz pedagogika.

Tworzyliśmy wspólnie program zajęć od podstaw – zwracając uwagę na najdrobniejsze szczegóły, aby maksymalnie pobudzić kreatywność, uwolnić potencjał młodego umysłu, a zarazem oprawić to dobrą zabawą. Chcieliśmy pokazać młodym umysłom, że nauka nie musi być nudna – i jesteśmy przekonani, że nam się udało.

 Oprócz regularnych warsztatów dla dzieci, organizujemy również urodziny, półkolonie oraz spotkania i wydarzenia o charakterze popularnonaukowym.

 Jesteśmy stałymi wystawcami na największej ekspozycji naukowej w Europie – Pikniku Naukowym organizowanym co roku przez Centrum Nauki Kopernik. W ramach współpracy z kołami naukowymi tworzymy projekty badawczo-naukowe. Między innymi przy współpracy z wydziałem bioinżynierii na Politechnice Warszawskiej stworzyliśmy robota sterowanego gestami dzięki opasce rozpoznającej skurcze mięśni.

Pojawiamy się również regularnie na innych największych wydarzeniach promujących nauki ścisłe wśród najmłodszych.

KONTAKT

www.planetarobotow.pl 

Warszawa

adres: ul. Włoska 8

00-777 Warszawa

 waw@planetarobotow.pl

Tel: 731 471 482

Wrocław

adres: ul. Fabryczna 16H

53-609 Wrocław

Tel: 888 357 988

Kraków

adres:  wkrótce szczegóły! Zapisy na zajęcia trwają!

 krk@planetarobotow.pl

Tel: 720 808 788

Warsztaty Semestralne z LEGO Robotyką

Uczestnicy podczas warsztatów muszą zmierzyć się z budową robota, który ma rozwiązać konkretne zadanie. Do jego rozwiązania otrzymują niezbędne elementy, jednak sposób w jaki ich użyją zależy już tylko od nich. Każdy dwuosobowy zespół buduje robota, decyduje jakie części i czujniki zapewnią mu sukces oraz jak ostatecznie będzie wyglądać ich maszyna. Budowa to jedynie początek przed emocjami towarzyszącymi programowaniu! To właśnie wtedy okaże się czy stworzona konstrukcja się sprawdzi. Kiedy po wielu próbach i testach robot jest gotowy, można przystąpić do wykonania zadania i konfrontacji z innymi zespołami. Zaciętej rywalizacji towarzyszy euforia, wielkie emocje, a na koniec satysfakcja z osiągniętego sukcesu. Po ukończeniu naszych zajęć uczestnicy wiedzą jakie możliwości stwarza przed nimi poznanie nowych technologii i postawienie pierwszych kroków w świecie robotyki. Wiedzą w jaki sposób konstruuje się programy sterujące robotami, co daje solidne podstawy do zgłębiania wiedzy w tym temacie.

    

Urodziny z Planetą Robotów

Urodzinowa zabawa polega na budowie robotów, ich programowaniu oraz, co najważniejsze, zabawie nimi. Nie korzystamy z gotowych instrukcji, co pozwala na rozbudzenie wyobraźni i stworzenie wymarzonego robota. Czas trwania zabawy to 2 lub 3 godziny. Zapewniamy doskonałą zabawę pod opieką co najmniej dwóch instruktorów. Zapewniamy doskonałą zabawę pod opieką dwóch instruktorów, poczęstunek i napoje, możliwość gry na XBOX-ie podczas oczekiwania na Gości.