Pensjonat Kościuszko Krynica – Zdrój 10% rabatu

Pensjonat Kościuszko Krynica – Zdrój 10% rabatu

U nas dzieci się nie nudzą i nie nudzą rodzicom. 

– Pokój zabaw z mnóstwem zabawek, pluszaków, gier edukacyjnych i elektronicznych, DVD i video z bogatą kolekcją bajek Diseya i nie tylko.

– Latem plac zabaw dla dzieci zorganizowany na dużym tarasie z piaskownicą, huśtawkami, zjeżdżalnią, rowerkami, samochodzikami i basenikiem dla maluszków w upalne dni, piłki i rakietki do kometki.
Basen całoroczny i letni oddalony 900m od pensjonatu , nauka pływania pod okiem instruktora.
Wypożyczamy rowery górskie z fotelikami dla dzieci.

– Zimą nauka jazdy na nartach, łyżwach pod okiem doskonałych instruktorów, gwarantowane postępy w nauce. Posiadamy własny sprzęt narciarski dla dzieci oraz sanki, możliwość suszenie mokrych butów i odzieży dziecka.

– Dla bardzo małych dzieci mamy tradycyjne łóżeczka, wanienki do kąpania, foteliki do karmienia. Posiłki przystosowane do gustów i upodobań dzieci, specjalne posiłki dla „niejadków” i dzieci z alergiami pokarmowymi.

– Na piesze wycieczki w góry możemy pożyczyć nosidełko dla małego dziecka. Jaskinie Solne w odległości 300 m ze specjalną komorą solną dla rodzin z małymi dziećmi. Wycieczki edukacyjne do pszczół w Kamiannej, do strusi i kucyków w Stróżach, do baranków przy bacówce, zwierząt domowych przy stadninie koni w Tyliczu.
Organizujemy dla dzieci przyjęcia urodzinowe, imieninowe.

10% rabatu na pobyt z Rodzinną Kartą Rabatową

ul. Kościuszki 36
33-380 Krynica-Zdrój

+48 18 471 23 45
kosciuszko@krynica.pl
www.kosciuszko-krynica.pl