Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno 10% rabatu

Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno 10% rabatu

10 % rabatu na Aleję Miniatur oraz Park Linowy wszystkie trasy.

Ośrodek Sabat Krajno Powstał w 1999r. Początki Sabatu to stok narciarski( 425m npm. ), który znajduje się u podnóża Łysicy 612m.npm. najwyższego wzniesienia w Górach Świętokrzyskich znanego też ze zlotów czarownic, które ponoć tu się odbywały.

To tutaj Stefan Żeromski jeździł na nartach lecz nie było jeszcze wyciągów, które mógłby opisać.

Przy wyciagach znajduje się bardzo dobrze zaopatrzona Wypożyczalnia Sprzętu Narciarskiego a w niej wypożyczycie Narty, Deski Snowboardowe, Skki Trikke, Kije, Buty Narciarskie i Snowboardowe, Kaski, Gogle itp.

Ale Sabat to nie tylko Ośrodek Narciarski, ale Ośrodek Całoroczny – Park Rozrywki i Miniatur na który składa się Aleja Miniatur „Wonderful World”, Park Linowy, Tor Quadowy, Wypożyczalnia Quadów,Plac Zabaw Dla Dzieci z basenami z łódeczkami i kulami „Zorbing”w którym można spędzić z całą rodziną przyjemne i niezapomniane chwile.

Sercem ośrodka jest Piękna Restauracja „Magia Sabatu”, która ugości pysznymi i regionalnymi daniami nawet najwybredniejszych smakoszy a panorama jaka rozciąga się z okien Restauracji jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Nie ma na świecie takiej Restauracji z której widać trasę narciarską obok, której można obserwować najcenniejsze zabytki świata ale też nie ma trasy narciarskiej pod Piramidami w Egipcie.


Nauczysz się jeździć na nartach czy desce snowboardowej pod Wieżą Eiffla i Big Benem obok tych budowli mamy szkółkę narciarską z wyciagiem dywanowym. To tylko u nas można jeździć na tyrolkach nad Wodospadem Niagara i Operą w Sydnej.

Przeżyjecie to wszystko u nas

Park Rozrywki i Miniatur SabatKrajno to Sport-Rozrywka i Edukacja Dla Całej Rodziny.

Zapraszamy!!!

Krajno Zagórze 43c
26-008 Górno (KIELCE) woj.świętokrzyskie

http://www.sabatkrajno.pl/strona-glowna
tel.stacjonarny: 41 312 77 11
tel.kom: (+48) 505 505 654
(+48) 692 435 319

www.facebook.com/sabatkrajno