Park Miniatur Świat Marzeń Inwałd 10% rabatu

Park Miniatur Świat Marzeń Inwałd 10% rabatu

Park Miniatur Świat Marzeń to niezwykłe miejsce, położone w województwie małopolskim w połowie drogi pomiędzy Andrychowem a Wadowicami. Podczas międzykontynetalnej podróży przez Australię, Grecję, Włochy, Polskę, Chiny, Francję, Meksyk można podziwiać miniaturowe budowle charakterystyczne dla każdego z tych państw.

Duży lunapark znajdujący się w Parku Miniatur Świat Marzeń ma atrakcyjną ofertę skierowaną zarówno dla dzieci, jak  i dorosłych.

Dla posiadaczy Rodzinnej Karty Rabatowej 10% rabatu na bilet wstępu. Rabat może być w 2 opcjach – tylko dla 1 osoby lub 1 osoby + 3

DODATKOWE GRATISOWE ATRAKCJE W CENIE BILETU DO PARKU MINIATUR ŚWIAT MARZEŃ

(OD KWIETNIA DO PAŹDZIERNIKA):

– Pirat

– Koło Młyńskie

– Autoscooter

Pirat lub Koło Młyńskie – od 5 do 11 lat pod opieką osoby dorosłej, od 12 lat samodzielnie

Autoscooter – od 5 do 9 lat pod opieką osoby dorosłej, od 10 lat samodzielnie

– Zielony Labirynt

– Kino 5D

– Wystawa Tutenchamon

– Egipt Horror Show

– Symulator

– Super Ślizg

– Lodowisko

– Dancing Fly

– Karuzela Dumbo

– Dziecięca karuzela (od 3 do 11 lat)

– Kolejka elektryczna (od 3 do 11 lat)

– 9 metrowa zjeżdżalnia (do 10 lat)

– Małpi gaj (do 7 lat)

 ATRAKCJE PŁATNE NA TERENIE PARKU:

Dzika Rzeka – 12 zł

Automaty wrzutowe

Zielony labirynt:

Radość i zabawa dla dorosłych i dzieci pośród pachnących zielenią korytarzy! Uciechę mają nie tylko dzieci, szukające wyjścia z Zielonego Labiryntu. Wyśmienicie bawią się także dorośli, którzy błądząc po labiryncie, próbują znaleźć właściwą drogę. Nie jest to wcale proste.

Warownia:

Na kamienistym wzniesieniu, otoczony drewnianymi balami, powstał gród średniowieczny. Przekraczając jego podwoje cofamy się w czasie do XV wieku. Kamienista droga prowadzi na dziedziniec średniowiecznej warowni, która kryje w sobie niezwykłe miejsca. Kręte schody wiodą na sam szczyt wieży. W zbrojowni rycerze w średniowiecznych strojach strzegą broni – mieczy, kuszy, włóczni. Sala tortur daje realistyczny obraz średniowiecznego sposobu wymierzania kary – dyby, madejowe łoże, krzesło czarownic, pręgierz. Osada średniowieczna, przylegająca do warowni, tętni życiem, oddając klimat codzienności ówczesnych czasów. W drewnianych chatach, można spotkać garncarza wypalającego garnki, niewiasty tkające materiały na krośnie, kowala wykuwającego miecz oraz szewca zajmującego się wyrobem skórzanych ciżemek. Całego grodu pilnują smoki, które czają się w parku, pomiędzy krętymi ścieżkami, strumieniami i tajemniczymi roślinami.

ul. Wadowicka 169
34-120 Andrychów

+48 33 875 73 20,
info@parkminiatur.com
www.parkminiatur.com

http://www.facebook.com/pages/Park-Miniatur-Inwa%C5%82d/153157688069476