Park Linowy Dębowiec w Bielsku-Białej 10% rabatu

Park Linowy Dębowiec w Bielsku-Białej 10% rabatu

Park linowy „TARZANIA” to wspaniała forma spędzania wolnego czasu wywodząca się z Francji. Moda na wypoczynek aktywny, sporty ekstremalne powoduje, że w krajach zachodnich Europy takie parki spotkać można często. Zwłaszcza, że jest to jedna z najbezpieczniejszych form aktywnego przebywania na wysokości. Uczestnicy programów linowych uczą się opanowania, odpowiedzialności, technik utrzymania równowagi oraz przełamują barierę lęku wysokości czy strachu. Zapewnia niezapomniane wrażenia, adrenalinę i wysiłek na świeżym powietrzu. Park linowy to wysokościowy system platform i przeszkód linowych zainstalowanych na drzewach lub palach. Na każdym odcinku czekają na klienta różne przeszkody: skok tarzana, pal buszmena, ścianka wspinaczkowa i wiele innych bardzo ciekawych atrakcji. Bawić się tu mogą zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. System naszego parku linowego został zaprojektowany i stworzony w taki sposób, aby każda osoba bez względu nastopień sprawności fizycznej mogła przejść całą trasę ciesząc się niezwykłą przygodą.

 

Park linowy o podwyższonym standardzie bezpieczeństwo – system asekuracji nie pozwala na jednoczesne wypięcie się z dwóch karabinków.

 

TRASA MALUCH przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 do 13 lat.
Składa się z 10 kolorowych przeszkód, które zawieszone są na niskiej wysokości (od 1 m – 2,5m) zabezpieczenie stanowią specjalne siatki zawieszone tuz pod przeszkodą, w razie upadku dziecko bezpiecznie ląduje w siatce asekuracyjnej.
Dzieci uwielbiają tego typu atrakcje zwłaszcza, że czas zabawy u nas jest nieograniczony.

 

TRASA ZIELONA trasa łatwa, składa się z 16 przeszkód i zawieszona jest na wysokości ok 3 metrów.

 

TRASA NIEBIESKA składa się z 19 przeszkód i zawieszona jest na wysokości ok 5 metrów

 

TRASA CZERWONA trasa o podwyższonej skali trudności. Trasa składa się z 24 przeszkód i zawieszona jest na wysokości od 6 do 9 metrów. Trasa ta przeznaczona jest dla absolwentów trasy zielonej lub niebieskiej.

 

DIABELSKIE WAHADŁO – czyli ekstremalna podniebna huśtawka dla osób lubiących adrenalinę.

Przed wejściem na trasy wysokie każdy uczestnik zostaje ubrany w atestowany sprzęt asekuracyjny oraz zostaje przeszkolony z zasad posługiwania się nim.
Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają wykwalifikowani instruktorzy.

Ośrodek Rekreacyjno-Narciarski „Dębowiec”
ul. Karbowa 55
43–316 Bielsko-Biała

info park: 661 11 00 33
manager: 661 222 155