Park Dinozaurów w Nowinach Wielkich

Park Dinozaurów w Nowinach Wielkich

„Park Dinozaurów Nowiny Wielkie” to idealny cel na rodzinną wycieczkę.  Zapraszamy do skorzystania z wielu atrakcji Parku Dinozaurów, z których największą jest leśna ścieżka edukacyjna z czterdziestoma naturalnej wielkości modelami prehistorycznych gadów. Podczas spaceru cofniemy się w czasie o setki milionów lat. Do czasów pierwszych płazów i ogromnych ważek, zobaczymy jak wyglądały pierwsze ssaki i staniemy oko w oko z dinozaurami – największymi zwierzętami, jakie kiedykolwiek żyły na ziemi.  Nasz park rozrywki został zaprojektowany i stworzony tak, aby zainteresować wszystkie odwiedzające go osoby, niezależnie od wieku.

Spotkanie ze Św. Mikołajem:

Przez cały grudzień zapraszamy przedszkola, szkoły i rodziny na spotkanie ze św. Mikołajem, który w świątecznej scenerii wraz ze Śnieżynką i reniferami będzie czekał na wszystkie dzieci by zająć je wspólną zabawą. Przygotowana będzie szopka, bajki i filmy o tematyce bożonarodzeniowej oraz świąteczne zajęcia plastyczne. Zapraszamy na niezapomniane spotkanie ze św. Mikołajem.

Geo- Muzeum:

„Skarby Ziemi” (muzeum minerałów i skamieniałości). Tutaj można zobaczyć i dotknąć kawałek skamieniałej historii życia na ziemi w postaci skamielin a także liczne, przepiękne okazy minerałów z Polski i Świata. Razem około 500 eksponatów.

Plac zabaw:

Ogromna piaskownica, osłonięta przed słońcem konarami starych dębów z atrakcjami dla najmłodszych to jest to co małe dzieci uwielbiają najbardziej.

Dino- Club:

Multimedialna sala lekcyjna (max 50 miejsc) gdzie prowadzimy z dziećmi (wycieczki szkolne) zajęcia edukacyjne, zajęcia plastyczne i wyświetlamy filmy edukacyjne. (istnieje możliwość wynajęcia sali na szkolenia, prelekcje, kursy itp.)

Bar Dino:

Punkt małej gastronomi w którym wszyscy strudzeni „podróżą w czasie” mogą się posilić. Frytki, napoje, lody, coś z grilla, smacznie i tanio to nasza dewiza.

Cennik:

Dzieci do 1 m  wzrostu
Dzieci do 13 lat
Dorośli od 65 lat
Młodzież od 13 lat
Dorośli
Parking
wstęp – bezpłatnie.
wstęp – 10 zł.
wstęp – 10 zł.
wstęp – 12 zł.
wstęp – 12 zł.
bezpłatnie.
Ceny biletów dla grup od 20 osób:
– przedszkola, młodzież szkolna
– dorośli
wstęp – 9 zł.
wstęp – 10 zł.
Zajęcia edukacyjne dla grup zorganizowanych(dzieci i młodzież) 7 zł./os.
Zajęcia ze Św. Mikołajem dla grup zorganizowanych* 15 zł./os.

ul. Kolejowa 1b
66-460 Nowiny Wielkie

+48 95 7814108
biuro@park-dinozaurow.pl
www.park-dinozaurow.pl