Pałacyk Łąkomin Lubiszyn

Pałacyk Łąkomin Lubiszyn

Jeśli szukacie Państwo ciszy i spokoju w samym sercu przepięknego lasu, a jednocześnie nie chcecie  rezygnować z wysokiego standardu – serdecznie zapraszamy do spędzenia urlopu wakacyjnego w Łąkominie!

Atrakcje:

Sport

Jakby samego obcowania z przyrodą było mało, przewidzieliśmy dla naszych Gości wiele innych sposobów na zadbanie o swoje zdrowie. Otóż posiadamy:

– saunę,
– centrum SPA,
– boisko do siatkówki/badmintona,
– boisko do piłki nożnej,
– stół do tenisa,
– sprzęt do gry w golfa,
– nordic walking,
– rowery,
– kajak i łódź wiosłową.

Rozrywka

– bilard,
– piłkarzyki,
– dart,
– bule,
– paintball, quady i inne atrakcje (na zamówienie),
– dla dzieci: plac zabaw z huśtawkami i piaskownicą.

Plaża
Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy prywatną plażę przy naszym jeziorku. Polecamy opalanie się, budowanie zamków z piasku, korzystanie z kąpieli – sprzęt plażowy jest do wypożyczenia w Recepcji. Poczujecie się Państwo jak nad morzem!

Wędkarstwo i łowiectwo
Na terenie obiektu znajduje się jezioro o powierzchni 1,5 hektara, obfitujące w ryby takie jak: szczupak, karaś, okoń, płoć, sumik i inne. Nasi Goście mogą wędkować bez konieczności posiadania kart wędkarskich oraz bez żadnych dodatkowych opłat. Polecamy łowienie z brzegu, z wygodnego pomostu lub z łodzi wiosłowej, którą można u nas wypożyczyć.
Serdecznie zapraszamy również zapalonych myśliwych. W otaczających nas lasach roi się przede wszystkim od dzików, saren i jeleni. Służymy radą oraz pomagamy we wszystkich formalnościach związanych z wykupieniem odstrzału.

Konie
Kolejną atrakcją, o której należałoby wspomnieć są konie. Otóż, współpracujemy z mieszczącą się niedaleko, profesjonalną stadniną. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa przejażdżkę bryczką po lesie, kulig, a także jazdę wierzchem (również z instruktorem) – u nas na miejscu.

Mini ZOO
Dodatkowo, ulubieńcami praktycznie wszystkich naszych Gości są zwierzęta, które hodujemy na terenie obiektu. Mianowicie, można u nas spotkać daniele, prawdziwe dziki oraz rasowe kozy kameruńskie. W najbliższym czasie planujemy poszerzyć nasze mini zoo o bażanty.

Skansen maszyn rolniczych
Udało nam się zebrać i odrestaurować całkiem bogatą kolekcję starych maszyn rolniczych. Otóż, posiadamy między innymi: młockarnie, pługi, żarna, kieraty, snopowiązarki, stare wozy konne i wiele innych. Gorąco zapraszamy do odbycia tej jakże ciekawej wycieczki historycznej.

Spływy kajakowe
W odległości kilku kilometrów od Łąkomina przepływa rzeka Myśla, przecinająca Pojezierze Myśliborskie i Równinę Gorzowską, aby w końcu ujść do Odry. Jej długość to 95,6 km.
Współpracujemy z profesjonalną firmą, organizującą spływy kajakowe rzeką Myślą. Jest to świetna przygoda dla osób indywidualnych oraz okazja do integracji w przypadku firm lub innych grup zorganizowanych.

Łąkomin 1
66-433 Lubiszyn

+48 95 731 80 24
palacyk@lakomin.pl
www.lakomin.pl

http://www.facebook.com/palacyk.lakomin