Pałac Mierzęcin Wellness & Wine Resort

Pałac Mierzęcin Wellness & Wine Resort

Pałac Mierzęcin Wellness & Wine Resort to elegancki kompleks wypoczynkowy, w którym duch historii dyskretnie przeplata się z nowoczesnością. Położony w województwie lubuskim, w połowie drogi między Poznaniem a Szczecinem, pałac otoczony jest malowniczymi parkami, lasami i jeziorami, które zachwycają niepowtarzalnym pięknem i pozwalają rozsmakować się w urokach każdej pory roku spędzanej w Mierzęcinie.

Pałac – wraz z folwarkiem, trzecią największą w Polsce winnicą, winiarnią, stadniną koni oraz Grape Spa — oferuje Gościom bogactwo możliwości spędzenia niezapomnianych chwil w miejscu pełnym uroku i wyjątkowej atmosfery. Interesujące propozycje dla siebie znajdą tu zarówno osoby lubiące aktywny wypoczynek, jak i ceniące spokój, rodziny z dziećmi czy klienci biznesowi.

Atrakcje dla dzieci

Najmłodsi Goście Pałacu Mierzęcin, niezależnie od pogody, na pewno nie będą się u nas nudzić. Przygotowaliśmy dla nich wiele różnorodnych atrakcji, które umilą spędzony tu czas. Pałacowy plac zabaw wyposażony jest w to, co dzieci lubią najbardziej – huśtawki, zjeżdżalnię, bujak na sprężynie, koniki, piaskownicę i wieżę linową. Kiedy aura nie sprzyja zabawom na świeżym powietrzu, najmłodsi mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanej dla nich sali. Znajdują się w niej przybory do malowania, książeczki, klocki i układanki, gry planszowe, pluszaki, samochodziki oraz wiele innych zabawek, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

Na małych miłośników wodnych uciech czeka niewielki, płytki basen w Strefie Wellness. Dzieci mogą dowoli kąpać się i pluskać korzystając z dostępnych wodnych zabawek. Wiele radości dostarczy im przejażdżka na kucyku z naszej stadniny. Uroczy i przyjacielski Smooky to ulubieniec maluchów, które chętnie go głaszczą, przytulają i karmią końskimi smakołykami. Z myślą o najmłodszych odpowiednio wyposażyliśmy pałacową kręgielnię. Lekkie kule oraz specjalne boczne płotki, ułatwiające strącenie kręgli, sprawiają, że również dzieci mogą czerpać radość z gry w bowling.

W centralnym punkcie folwarku usytuowana jest woliera. Dzieci mogą w niej zobaczyć pawie o imponujących, barwnych ogonach, zabawne kury z bujnymi czubami i nastroszonymi piórami, kolorowe bażanty oraz różne gatunki gołębi.

Mierzęcin 1;
66-520 Dobiegniew

95 71 31 500
recepcja@palacmierzecin.pl
www.palacmierzecin.pl

http://www.facebook.com/PalacMierzecin