Nadmorski Park Miniatur i Kolejek Dziwnów 10% rabatu

Nadmorski Park Miniatur i Kolejek Dziwnów 10% rabatu

Zapraszamy do Nadmorskiego Parku Miniatur i Kolejek w Dziwnowie!

Dla posidaczy Rodzinnej Karty Rabatowej 10% zniżki na wstęp do Parku.

To tu w malowniczym, pełnym zieleni parku czekają na Państwa miniatury latarni morskich z polskiego wybrzeża w skali 1:10 oraz niesamowite repliki lokomotyw, parowozów i wagonów kolejowych. Miniatura latarni z Niechorza ma 450 cm wysokości przy jej rzeczywistej wielkości 45 metrów.

Lokomotywy mkną po szynach, wydają dźwięki i puszczają dym z komina – tak, jak prawdziwe pociągi! Na swej kilkusetmetrowej trasie napotykają rozmaite obiekty infrastruktury kolejowej: mosty, semafory, zwrotnice, a nawet miniaturowe dworce!

Latarnie morskie są naszym wspólnym dziedzictwem kulturowym. Do Państwa dyspozycji jest przewodnik, który przybliży ich historię i charakterystykę. Poznają Państwo także wiele ciekawostek: najstarsze legendy dotyczące latarni morskich a także specyfikę zawodu latarnika.

Po zwiedzaniu parku zapraszamy do naszej kawiarni, w której oprócz pysznej kawy mogą Państwo skosztować różnorodnych kompozycji deserów lodowych i gofrów. W sąsiedztwie kawiarni znajduje się także miejsce zabaw dla najmłodszych

Gwarantujemy niezapomnianą przygodę z nutką wiedzy dla dorosłych i wrażeń dla dzieci!

ul. Dziwna
72-420 Dziwnów

tel. 502 284 588
dziwnow@park-miniatur.pl
www.park-miniatur.pl

https://www.facebook.com/Nadmorski.Park.Miniatur.i.Ko