Makumba Park Olsztyn 15% rabatu

Makumba Park Olsztyn 15% rabatu

Wysoko w koronach drzew mieści się największy Park Linowy w Polsce Północnej. Mieszkańcy Olszyna mogą poczuć inny świat w centrum miasta! Jak to możliwe? Wystarczy skręcić z Sikorskiego, głównej arterii miasta, i przenieść się w leśny świat. Świat zieleni, śpiewu ptaków i… ekstremalnej zabawy! Nasz Park powstał głównie z myślą o rodzinach – zaprojektowany został tak, żeby zarówno rodzice jak i dzieci mogli znaleźć tu ciekawe, niecodzienne i ekscytujące zajęcia. Nie zapomnieliśmy również o tych, który kochają ekstremalny sport i adrenalinę! Dla niech mamy dwie bardzo wymagające trasy (na które można wejść nawet nocą) i tor buggy.

 

W parku czekają na Państwa 4 trasy o różnym  stopniu trudności:

TRASA NIEBIESKA- Od 1 do 2,5 m wysokości
Jest to zdecydowanie najlepsza trasa dla dzieci z jaką mogą się Państwo spotkać. Jej unikatowość polega na tym, że rodzić przez cały czas ma kontakt z dzieckiem. Atrakcje dla dzieci są bardzo zróżnicowane i każde dziecko znajdzie tutaj swoją ulubioną przeszkodę. W trasie znajdują się zjazdy tyrolskie w bez dodatkowych opłat.
20zł. Wejście rodzica lub opiekuna 10zł 

TRASA POMARAŃCZOWA- Od 2 do 4 m wysokości
Nowa trasa w naszym Parku. Niezwykle ciekawa, wymagająca jednak pewnych umiejętności. Jest to trasa dla wszystkich. Są na niej niespotykane w innych parkach przeszkody. Kochają ją i dzieci i rodzice. Naturalnie zjazd tyrolski w cenie trasy.
Cena: 25zł 

TRASA CZERWONA- Od 8 do 10 m wysokości
Trasa o średnim stopniu zaawansowania ale nawet stały bywalec parków linowych nie będzie się na niej nudził. Trasa wymaga sprawności fizycznej i koordynacji ruchów. W tej trasie znajdują się dwa zjazdy tyrolskie.
25zł. Wejście rodzica lub opiekuna 20zł 

TRASA CZARNA- Od 11 do 12 m wysokości
Trasa dla odważnych. Znajduje się na niej kilka bardzo wymagających przeszkód. Uwaga na KOŁECZKI I STRZEMIONA! Niezła jazda.  Dla leniwych lub zmęczonych jest jednak opcja – można ominąć najtrudniejsze przeszkody przeciągając się na tyrolce. Dwa długie zjazdy na tyrolce.
30zł. Wejście z instruktorem 20zł

Park Linowy nocą pogrążony jest w ciszy… przez korony drzew delikatnie przebłyskuje światło księżyca, między drzewami snuje się mgła i tuptają jeże. Pogrążone we śnie miasto pozwała usłyszeć każdy szelest liścia i każdy łopot nietoperzych skrzydeł… no właśnie… Noce Nietoperza…


Zapraszamy Państwa do zapoznania się z jedyną w Olsztynie ofertą wejścia do Parku Linowego nie w ciągu dnia, lecz nocą. Zapraszamy do tego, żeby poczuć niezwykły nastrój jaki panuje w koronach drzew po zapadnięciu zmroku! Gwarantujemy, że będzie to niezapomniane doświadczenie.

Park Owadów

W lasku przy ulicy Sikorskiego mieszczącym się obok hipermarketu Real w Olsztynie, w którym funkcjonuje Park Linowy MakumbaPark znajduje się Park tematyczny. Jego motywem przewodnim są ogromnych rozmiarów owady, na które zwiedzający mogą się natknąć, przechadzając się po wytyczonych w tej części lasku trasach.

PaintballPark

to miejsce specjalnie przygotowane do gry w paintball. Na naszym terenie do dyspozycji są 4 całkowicie różne pola do gry. Każde z nich wymaga zupełnie innego stylu gry:

– skrzynki amunicyjne – pole zbudowane z ponad 400 sztuk skrzynek po amunicji czołgowej sprowadzone specjalnie z Czech. Wysokie i bardzo gęste pole na którym bez problemów można grać w pozycji stojącej. Gęstość pola powoduje możliwość niezauważonego zdobywanie nowych, lepszych pozycji do strzelania. Niska przeszkoda na dłuższej krawędzi pola daje możliwość ‘zajścia’ przeciwników od tyłu.

– Worki i beczki – bardzo niskie pole wymuszające przez cały czas grę w pozycji klęczącej lub leżącej. Pole zbudowane z tyłu powoduje mocny ostrzał niskiego i rzadko ustawionego środka. Zdobycie środkowej przeszkody praktycznie kończy grę.

– Szpule i gałęzie – Pole ze szpul po kablach energetycznych ustawione w dosyć gęstym lesie. Pole ustawione rzadko, co powoduje że gracze od samego początku widzą się mimo że przez gałęzie nie są w stanie się trafić. Pole na ostatni scenariusz, na wystrzelenie resztek kulek.

Usługa sprzedawana jest w pakietach,w skład których wchodzi:
Karabinek+maska+mundur+200 kulek = 60 pln
dodatkowe 100 kulek = 20 pln

Gra toczy siętak długo, na jak długo wystarczy kulek – oznacza to, że nie ma limitu czasu za podstawową cenę.
Park jest czynny po uprzedniej rezerwacji.

ul. Gen. Sikorskiego
Olsztyn

tel. 666 21 67 62
park@makumbapark.pl
makumbapark.pl

https://www.facebook.com/parklinowy.makumba