Karczma Wiejska Jankowice 10% rabatu

Karczma Wiejska Jankowice 10% rabatu

Karczma Wiejska położona jest w malowniczym zakątku wsi Jankowice, na skraju puszczy pszczyńskiej. Dla gości
odwiedzających ten lokal serwowane są specjały kuchni śląskiej,cenione są swojskie pierogi, golonko w piwie i miodzie, żłoby przysmaków wiejskich oraz dania z dziczyzny.

W karczmie Wiejskiej można zorganizować wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe jak wesela, urodziny, roczki, komunie, imprezy firmowe oraz w rozległym ogrodzie duże imprezy plenerowe.

Zimą dużą popularnością cieszą się kuligi zaprzęgiem konnym i ogniska.

Łatwy dojazd z trasy krajowej A1 droga nr 931, duży parking dla samochodów osobowych i autobusów, podjazdy dla osób niepełnosprawnych, WiFi free, rozległe tarasy wokół karczmy oraz teren ogrodu, gdzie można ugościć się pod altanami ze strzechy a dla dzieci przygotowany jest bezpieczny plac zabaw.

W Ogrodzie Pod Strzechą przy Karczmie Wiejskiej organizujemy spotkania przy grillu, pieczenie prosiaka oraz zabawy plenerowe np. turnieje łucznicze i inne.

Poza atrakcjami kulinarnymi są i atrakcje przyrodnicze. Karczma Wiejska leży vis a vis Zagrody Żubrów w  Jankowicach i jest idealnym miejscem wypadowym na ścieżkę rekreacyjną, gdzie można spotkać króla puszczy w jego naturalnym środowisku, podejrzeć zachowanie i zwyczaje żubra. Można także uzupełnić swoją wiedzę na temat fauny i flory lasu z tablic edukacyjnych rozmieszczonych wzdłuż ścieżki.

W pogodne dni do Jankowic można także wybrać się na wycieczkę rowerową wzdłuż ścieżek zaś w niepogodę można rozgrzać się przy cieple zapiecka a dla ciekawych zobaczyć historię życia na wsi od wiosny do zimy, przedstawionej w humorystyczny sposób malunkami na ścianach karczmy. Warto odwiedzić to miejsce i poczuć jego urok.

Po co siedzieć w
domu i w chałupie sie wadzić z familijom cza
żyć w zgodzie i do nos przyłazić … !!!

ul. Żubrów 112
43-215 Jankowice

+48 32 447 18 82
karczma@epart.eu
www.karczmawiejska.pl

https://www.facebook.com/karczmajankowice