Karczma River Park Zator 10% rabatu

Karczma River Park Zator 10% rabatu

Sercem naszego ośrodka jest nowa drewniana zachowana w góralskim styluKarczma.

Dwie sale pomieszczą łącznie 200 osób, natomiast nasza oranżeria i taras (200 m2) pozwolą na chwilę wytchnienia na świeżym powietrzu. Na terenie ośrodka znajdują się zadaszone i otwarte paleniska, na których organizujemy grille i ogniska idealne do wspólnego spędzenia wolnego czasu na łonie natury. Zajmujemy się obsługą grup turystycznych i wycieczek szkolnych.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszym Menu:

http://www.riverpark.com.pl/files/menu_karczma.pdf

ORGANIZUJEMY:

  • przyjęcia okolicznościowe – wesela, komunie, chrzciny,
  • imprezy integracyjne – pikniki plenerowe, ogniska, biesiady z kompleksową obsługą gastronomiczną,
  • szkolenia, konferencje, green eventy,  bankiety, wycieczki szkolne, zielone szkoły itp.,
  • urodziny,
  • pikniki nawet do 1000 osób.

 

WESELA

 Uroczystość weselna to wyjątkowe wydarzenie, do którego Państwo i Państwa Goście będziecie wielokrotnie wracać w swoich wspomnieniach. Organizacja przyjęcia weselnego wymaga szczególnej dbałości na każdym etapie przygotowań i realizacji.  Karczma River Park znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie z ciszą i naturą, to idealne miejsce na tego rodzaju przyjęcie. Góralskie wnętrze, oryginalny wystrój, miła i profesjonalna obsługa, oraz wspaniałe propozycje kulinarne szefa kuchni  sprawią, że Państwa przyjęcie będzie wyjątkowe i dostarczy wiele radości i wzruszeń.

Do Państwa dyspozycji oddajemy doskonałą pod względem akustycznym, klimatyzowaną sale, pozwalają na organizacje przyjęcia dla 150 osób, oraz przestronny taras na chwile wytchnienia w przerwie.

IMPREZY

Dysponujemy klimatyzowaną, doskonałą pod względem akustycznym salą konferencyjną mogącą pomieścić w układzie kinowym 150 osób.
Ze względu na funkcjonalne rozwiązanie i otwartą przestrzeń istnieje możliwość przearanżowania wnętrza według życzeń. Posiadamy również przestronny zadaszony taras (ok. 200 m2), który jest bezpośrednio połączony z Karczmą oraz 2 duże zadaszone paleniska, które są idealnym rozwiązaniem na imprezy plenerowe.

 

Udostępniamy na życzenie również VIP Room, który doskonale sprawuje się na spotkania i konfrontacje biznesowe do 15 osób. Na wyposażeniu Ośrodka znajduje się również NAMIOT EVENTOWY. Jego powierzchnia to prawie 300 m2. Pozwala to na zapewnienie około 450 miejsc siedzących lub 700 miejsc stojących.

KONFERENCJE

 W celu organizacji spotkań konferencyjno – szkoleniowych, prezentacji marketingowych oraz imprez wystawienniczo – targowych oddajemy do dyspozycji firm nowoczesne zaplecze konferencyjne, składające się z sali klimatyzowanej z pełnym wyposażeniem audiowizualnym oraz multimedialnym.
Do dyspozycji oddajemy:

  • klimatyzowaną salę, która może pomieścić w układzie kinowym 150 osób, zaś w układzie szkolnym 120 osób,
  • zadaszony taras, który może pomieścić 130 osób.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!

Z naszą Rodzinną Karta Rabatową 10 % rabatu do rachunku końcowego !!

River Park
ul. Parkowa 8
32-640 Zator

+48 601 587 222,
+48 695 037 706,
(33) 841 22 61
www.riverpark.com.pl
kontakt@riverpark.com.pl

https://www.facebook.com/riverparkzator