Hulakula Warszawa

Hulakula Warszawa

ATRAKCJE DLA DZIECI:

Hulakula to raj dla maluchów. Gwarantujemy możliwość niezwykłej zabawy dla dzieci i młodzieży!

Dzięki pięciu salkom urodzinowym zlokalizowanym na terenie naszego Centrum, Hulakula to najlepsze miejsce do organizacji urodzin. Doskonała kadra opiekunek przygotuje na tę okoliczność scenariusz imprezy i będzie czuwać nad jego realizacją. Gwarantujemy także możliwość zamówienia cateringu, tortów urodzinowych itp. Dla tego typu imprez świetnie sprawdza się łączenie uczty dla maluchów w salce urodzinowej z zabawą na placu zabaw albo grą w kręgle.

Zachęcamy również szkoły do skorzystania z oferty dwugodzinnej zabawy dla uczniów szkół.

PLACE ZABAW W HULAKULA

 W Hulakula funkcjonują dwa place zabaw dostosowane do różnych grup wiekowych dzieci. Można z nich korzystać zarówno indywidualnie, jak i w zorganizowanych grupach. Nasze place zabaw są idealnym miejscem do „przechowania” pociech w czasie, w którym rodzice bawią się w innych częściach Centrum. Dzieci oddajemy, oczywiście, w ręce wykwalifikowanych opiekunek.

HULALAND to świat znany dzieciom z bajek i kreskówek: bezludna wyspa, statek piracki, tajemniczy labirynt, basen wypełniony kolorowymi piłeczkami. Raj dla maluchów i nie tylko… Plac przeznaczony jest dla dzieci do 6 roku życia.

HULAPARK jest jedynym w swoim rodzaju placem zabaw, gdzie każde dziecko może poczuć kosmiczną atmosferę. Wystrój sali przenosi nas w przestrzeń międzyplanetarną. Podróż po czteropoziomowych labiryntach staje się niezapomnianą przygodą dla młodych „kosmonautów”. Bajkowo-planetarny wystrój oraz atmosfera sprawia, że czas spędzony w Hulaparku staje się przyjemnością, którą pragnie się powtarzać! Plac zabaw przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 7 do 13 roku życia.

Godziny otwarcia Placów Zabaw:

Poniedziałek-Piątek  – 12.00-20.00 (Hulapark 16.00-20.00 ).  

Sobota-Niedziela – 10.00-20.00.

ul. Dobra 56/66
00-312 Warszawa

+48 22 55 27 467
jwinek@hulakula.com.pl
www.hulakula.com.pl

https://www.facebook.com/rcmhulakula