Hotel Dębowe Wzgórze Jarnołtówek 15 % RABATU

Hotel Dębowe Wzgórze Jarnołtówek 15 % RABATU

Hotel & SPA Dębowe Wzgórze to wygoda, komfort, doskonała kuchnia, profesjonalna obsługa dla osób spragnionych bliskiego kontaktu z naturą, które cenią sobie aktywny wypoczynek. Położenie hotelu u podnóża Gór Opawskich, między miastami Prudnik i Głuchołazy w niewielkiej miejscowości Pokrzywna gwarantuje wypoczynek w dobrym stylu.

Do dyspozycji gości oddajemy 21 komfortowych  i eleganckich pokoi gościnnych, restaurację, Bajlandię, Chatę Grillową, sale konferencyjne, gabinety odnowy biologicznej oraz strefę SPA. Posiadamy również busa hotelowego, którym goście za niewielką opłatą mogą przyjechać na imprezę lub zwiedzać położone w okolicy atrakcje.

Hotel Wellness & SPA Dębowe Wzgórze

Pokrzywna 48

47-267 Jarnołtówek

www.debowewzgorze.eu

Rezerwacje:

+48 664 962 147

+ 48 77 439 77 29

recepcja@debowewzgorze.eu

Strefa Dziecka

BAJLANDIA

Wszystkich najmłodszych gości  w wieku od 3 do 12 lat zapraszamy do Krainy Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. Zamknięty plac zabaw na „Dębowym Wzgórzu” to podróż w bajkowe miejsce dla Państwa pociech.  W trakcie pobytów  weekendowych organizujemy  opiekę wykwalifikowanej animatorki, której usługa dla Gości hotelowych jest bezpłatna. Podczas organizowanych zabaw dla dzieci, rodzice i opiekunowie dzieci mogą skorzystać z innych atrakcji naszego hotelu.


PLAC ZABAW

Zapraszamy wszystkie dzieci do bezpiecznej i ekscytującej zabawy na świeżym powietrzu. Na placu zabaw Wasze pociechy mogą bawić się m.in. na huśtawkach, zjeżdżalniach i w piaskownicy. Dodatkowym atutem jest bliskość tarasu restauracyjnego, który stwarza rodzicom możliwość obserwacji pociech w połączeniu z odpoczynkiem.

dw2

Strefa SPA

SPA & WELLNESS w Dębowym Wzgórzu to miejsce ze swoistym charakterem, pełne pozytywnych emocji i harmonii. Podczas specjalnie dobranych ceremonii czerpiących źródło z sił natury można doznać pełnego ukojenia i wyciszenia. Jeśli jesteś zmęczony ciągłą pracą, stresującym życiem, a Twoje ciało i dusza potrzebują zastrzyku pozytywnej energii i profesjonalnej pielęgnacji odwiedź Nas już dziś.

Do dyspozycji Gości:

– basen z przeciwprądem

– sauna sucha fińska

– jacuzzi

– strefa relaksu

– gabinet kosmetyczny

– gabinet masażu

Dębowe Wzgórze SPA