Hocki Klocki – sala zabaw i kawiarnia w Warszawie 20% rabatu

Hocki Klocki – sala zabaw i kawiarnia w Warszawie 20% rabatu

Sala Zabaw Hocki Klocki to miejsce beztroskiej zabawy dla dzieci w wieku 1-10 lat. Tutaj można dać upust swojej energii, pobudzić wyobraźnię i bezpiecznie spędzić czas. Z Kartą Rabatów Rodzinnych gwarantowany rabat 20% na pierwszą godzinę zabawy w sali zabaw!

Pośród kolorowych elementów na 3 poziomach konstrukcji ( ponad 100 m 2) na dzieci czeka m.in.

  • suchy basen z piłeczkami
  • podwójna zjeżdżalni
  • zjeżdżalnia tubowa
  • trampolina do skakania
  • tory przeszkód i labiryntów
  • ruchome kładki i wałki
  • ruchoma rakieta

Państwa pociechy mogą aktywnie spędzać czas, rozwijając i doskonaląc umiejętności ruchowe.

Mniejsze dzieci zapraszamy do kącika edukacyjnego w którym pod okiem rodziców mogą bezpiecznie się bawić oraz doskonalić swoje umiejętności.

Po zabawie dla dzieci i dorosłych mamy świeżo wyciskane soki, pyszne zupy, pierogi, chrupiące tosty i gofry, domowe ciasta i inne smakołyki.

Ponadto dorośli mogą odprężyć się przy aromatycznej kawie i popracować przy laptopie, korzystając z bezpłatnego dostępu do internetu (Wi-Fi), albo dołączyć do maluchów i … pobawić się jak dzieci!!!

KONTAKT

HOCKI KLOCKI Kawiarnia & Sala Zabaw
ul. Wańkowicza 4 lok. 3a
02-796 Warszawa metro KABATY

pon. – niedz. 9.00 – 20.00

UWAGA: możliwe inne godziny otwarcia ze względu na przeprowadzane zajęcia oraz imprezy, aktualne godziny otwarcia zawsze na stronie www.hockiklocki.com.pl

tel. 531-485-963
e-mail: biuro@hockiklocki.com.pl 

 

Oprócz zwykłej zabawy w sali zabaw, w naszej kawiarni możecie Państwo zorganizować wystrzałową zabawę urodzinową dla Waszego dziecka, bez gorączki przygotowań i sprzątania domu – my zajmiemy się wszystkim. Organizujemy dwugodzinne przyjęcia z mnóstwem atrakcji, z których największą jest zabawa pod okiem doświadczonych animatorów na naszym bezpiecznym, trójpoziomowym torze przeszkód.

Posiadamy również rozbudowaną ofertę zajęć dla dzieci. Maluchy już od 6 miesiąca życia zapraszamy na Gordonki, Senozabawy i uczące angielskiego Musical Babies. Dla trochę starszych proponujemy ogólnorozwojowe Turlanki, a dzielne dwulatki chętnie przyjmiemy do grona naszych Małych Przedszkolaków podczas trzygodzinnych poranków z programem przedprzedszkolnym.

Działa u nas również grupa zakupowa portalu LokalnyRolnik.pl. Dzięki niej otrzymają Państwo dostęp do lokalnych dostawców. Mogą Państwo zamówić u nich setki ekologicznych produktów: chleb, wędliny, sery, mleko, jaja, miody, garmażerkę, warzywa i wiele więcej – wszystko bez chemii i ulepszaczy – gotowe do odbioru w naszej kawiarni.