Głęboczek Vine Resort & Spa**** Wielki Głęboczek

Głęboczek Vine Resort & Spa**** Wielki Głęboczek

Dla posiadaczy Rodzinnej Karty Rabatowej dla dzieci dostawka ze śniadaniem lub łóżeczko gratis!

Cena bez karty:
– 100zł/doba dostawka+śniadanie dla dziecka
– 30zł/doba łóżeczko dla dziecka

Rabat obowiązuje tylko przy zamówieniu bezpośrednim w hotelu (e-mail, telefon)
Czterogwiazdkowy Hotel Głęboczek-Vine Resort & Spa to wyjątkowe miejsce dla wszystkich Gości, nawet tych najmłodszych. Zadbaliśmy o to, aby rodzice ze swoimi ukochanymi pociechami czuli się u nas przytulnie, komfortowo i bezpiecznie. Z myślą o Was przystosowaliśmy hotel do obsługi rodzin z dziećmi.
Na życzenie Gości hotel udostępnia (po wcześniejszej rezerwacji mailowej) w pokojach:
– drewniane lub turystyczne łóżeczka z pościelą dla dzieci (dodatkowo płatne 30 zł/doba),
– przewijaki dla niemowląt,
– podgrzewacze do butelek,
– czajnik elektryczny,
– plastikowe naczynia i sztućce,
– „foczki” do kąpieli pod prysznic,
– maty antypoślizgowe pod prysznic,
– dodatkowe ręczniki oraz mini kosmetyki dla dzieci,
– antypoślizgowe podnóżki ułatwiające korzystanie z toalety i umywalki,
– plastikową miskę,
– specjalny proszek do prania i płyn do płukania ubranek dla dzieci
– łazienkową mini suszarkę,
– elektroniczna niania,
– plastikowe torby na brudne pieluszki,
– zabezpieczenia drzwi i kontaktów,
– dodatkowe koce i poduszki.
Z pewnością bardzo atrakcyjnym miejscem w Hotelu Głęboczek Vine Resort&Spa adresowanym do najmłodszych jest magiczny pokój zabaw. Każde dziecko znajdzie w nim coś wyjątkowego dla siebie. Pluszaki, lalki, samochody, układanki to tylko namiastka tego, co na Was tu czeka. W pokoju zabaw regularnie odbywają się interesujące zajęcia z wykwalifikowaną animatorką czasu wolnego. Pod jej czujnym okiem dzieci bawią się, uczą, grają, tańczą i śpiewają (uczestnictwo min. 5 dzieci). Pokój jest także wyposażony w odtwarzacz dvd oraz biblioteczkę z bajkami i filmami dla dzieci.
Spa Głęboczek to wspaniałe miejsce wodnych, rodzinnych szaleństw. Kąpiele w basenie pod okiem rodziców nie mają ograniczeń. Każde dziecko, niezależnie od wieku, może czuć się w nim bezpiecznie. Maksymalna głębokość głównego basenu to 140cm oraz 80cm w brodziku dla dzieci, gdzie dodatkowo temp. wody jest zawsze o 2˚C wyższa.
Ponadto Spa proponuje zabiegi dla kobiet w ciąży i matek karmiących oraz posiada specjalną ofertę dla dzieci i młodzieży. Istnieje też możliwość nauki masażu niemowląt Shantala. Na miejscu można kupić pieluchomajtki dla najmniejszych dzieci.
O naszych najmłodszych gości zadbał również Szef Kuchni, przygotowując specjalną kartę menu dla dzieci, w której znajdują się same pyszne, zdrowe i kolorowe obiady, przekąski, desery i soki. Sale restauracyjne wyposażone są w wysokie krzesła umożliwiające dzieciom spożywanie posiłku, plastikowe naczynia, sztućce oraz jednorazowe śliniaki. Dodatkowo podczas oczekiwania na dania wybrane z karty menu wszystkie dzieci otrzymują zestaw kolorowanek.
Recepcja w Hotelu Głęboczek Vine Resort&Spa udostępnia gry planszowe, karty, piłki, rakiety tenisowe do ping-ponga zewnętrznego oraz sanki. Dodatkowo można wypożyczyć książkę z bajkami oraz zamówić kubek ciepłego mleka na noc, aby szybciej, smaczniej i lepiej dzieciom się zasypiało.

W recepcji otrzymacie Państwo aktualne telefony do najbliższego lekarza pierwszego kontaktu, najbliższej apteki oraz przydatne informacje dot. kulturalnych i turystycznych wydarzeń na Pojezierzu Brodnickim.Recepcja posiada bardzo dobrze wyposażoną apteczkę z podstawowymi lekarstwami dla dzieci oraz elektronicznym termometrem do mierzenia gorączki. Na zewnątrz obiektu czeka na małych poszukiwaczy przygód również sporo atrakcji, a główna z nich to drewniany plac zabaw.
Na terenie hotelu czynna jest wypożyczalnia rowerów (fotelik dla dziecka-gratis) i sprzętu wodnego (kajaki, łódki i rowery wodne).Dodatkowych emocji dzieciom w Hotelu Głęboczek Vine Resort&Spa dostarczają niespodzianki zawsze przygotowywane z okazji Świąt Bożego Narodzenia, ferii zimowych, Świąt Wielkanocnych, weekendu majowego i wakacji.

Hotel Głęboczek Vine Resort&Spa bierze udział w tegorocznej edycji programu „Hotel przyjazny rodzinie ”. Pragniemy udowodnić i pokazać Naszym wyjątkowym Gościom, że Głęboczek Vine Resort&Spa leżący w sercu Pojezierza Brodnickiego to wspaniałe miejsce na niezapomniane wakacje rodzinne o każdej porze roku.

Wielki Głęboczek 1
87-313 Wielki Głęboczek

+48 56 493 51 19
recepcja@gleboczek.pl
www.gleboczek.pl

https://www.facebook.com/Gleboczek