Dinozatorland Zator 10% rabatu

Dinozatorland Zator 10% rabatu

Najbardziej niezwykłym miejscem w parku jest ścieżka edukacyjna w starym lesie, gdzie podczas spaceru można odbyć swoistą „podróż w czasie ” i zobaczyć kilkadziesiąt „ożywionych” okazów najbardziej fascynujących zwierząt, jakie kiedykolwiek żyły na świecie. Gigantyczne roślinożerne zauropody, dinozaury pancerne, największy na świecie poruszający się T-Rex oraz wiele innych okazów – tworzą atmosferę ery mezozoicznej, w której żyły dinozaury.

10% rabatu na bilet wstępu dla posiadaczy Rodzinnej Karty Rabatowej

Na terenie parku znajduje się muzeum szkieletów i skamieniałości oraz prowadzone są zajęcia edukacyjno – plastyczne.  Ale to nie wszystko.

Park Dinozatorland to również wielki lunapark, gdzie oprócz  karuzel, zjeżdżalni, autodromu oraz innych atrakcji na szczególną uwagę zasługuje Kino 5 D Extreme, gdzie dzięki nowoczesnej technologii widz angażując wszystkie swoje zmysły,  staje się żywym uczestnikiem świata prezentowanego w filmie.  Nowością jest pierwsze w Polsce  interaktywne show w 3 D na żywo z udziałem magicznego dinozaura T-rexa. Seans  prowadzony jest przez postać animowaną , która poprzez zabawę i rozmowę z uczestnikami wprowadza ich w fantastyczny świat dinozaurów i historię naszej planety.

CENNIK

Park Ruchomych Dinozaurów

Park Mitologii

Park Owadów

Oferta łączona – wstęp do 3 parków

Bilet normalny 19 zł/ os.(w cenie biletu atrakcja gratis) 19 zł/ os.(w cenie biletu atrakcja gratis) 9 zł/ os. 35 zł/ os.(w cenie biletu atrakcja gratis)
Bilet ulgowy* 15 zł/ os.(w cenie biletu atrakcja gratis) 15 zł/ os.(w cenie biletu atrakcja gratis) 9 zł/ os. 32 zł/ os.(w cenie biletu atrakcja gratis) 

ul. Parkowa 7
32 – 640 Zator

+48 667 979 220
+48 601 858 851
rezerwacje@dinozatorland.pl
www.dinozatorland.pl

http://www.facebook.com/DinoZatorland