Dinopark Malbork 10% rabatu

Dinopark Malbork 10% rabatu

Serdecznie zapraszamy na fascynującą podróż po Dinoparku Malbork!

Dla Posiadacza naszej Karty Rabatowej przewidziano 10% rabat przy zakupie biletu rodzinnego 2+1, 2+2 i 2+3!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:

ŚCIEŻKA EDUKACYJNA
Na swojej drodze spotkacie około czterdziestu ruchomych dinozaurów, które w otoczeniu pięknej zieleni lasu przeprowadzą Was przez poszczególne okresy w dziejach ziemi. Na ścieżce dydaktycznej o długości 1350 metrów zobaczycie jak wyglądały setki milionów lat temu. Jest to wspaniały zbiór informacji wraz z realistycznie wyglądającymi dinozaurami. Eksponaty wydają dźwięki, ruszają głową, ogonem, powiekami, a nawet brzuchem – imitując oddychanie!

PLAC ZABAW
Kolorowa konstrukcja wyposażona w pajęcze przejścia oraz zjeżdżalnie jest przygotowana z myślą o naszych najmłodszych klientach. Małe księżniczki mogą pobawić się w swoim zamku, odważni chłopcy pobujać na dinozaurach. Ogrodzony teren placu zabaw stanowi idealne miejsce, aby dać upust dziecięcej energii. Mali „archeolodzy” mają możliwość odszukania ukrytego w piasku szkieletu dinozaura. A może znajdziecie jakiś prehistoryczny skarb?

MUZEUM SKAMIENIAŁOŚCI
Ciekawa i fascynująca przygoda z możliwością obejrzenia eksponatów sprzed setek milionów lat. W muzeum prezentujemy zgromadzoną kolekcję skamieniałości stanowiących szczątki zwierząt i roślin oraz ślady ich działalności zachowane w skałach. Prezentowane skamieniałości, którymi są zarówno wielkie jak i drobne organizmy widoczne jedynie w mikroskopowym powiększeniu oraz liczne rekonstrukcje prehistorycznych zwierząt umożliwiają zwiedzającym poznanie poszczególnych etapów ewolucji życia na Ziemi. Całość ozdabia piękny model szkieletu dinozaura zlokalizowany w centralnym punkcie muzeum skamieniałości.

82-200 Malbork
ul. Toruńska 61

(55) 3070700
(55) 3070800
kontakt@dinopark.malbork.pl
www.dinopark.malbork.pl

https://pl-pl.facebook.com/DinoparkMalbork