Centrum Rozwoju Da Vinci „Raj malucha” – Warszawa, od 10 % do 30% rabatu

Centrum Rozwoju Da Vinci „Raj malucha” – Warszawa, od 10 % do 30% rabatu

Centrum Rozwoju  DA VINCI  dla dzieci od 1 roku życia, zapewnia profesjonalną opiekę, zarówno całodniową, jak i na pojedyncze godziny.
DA VINCI to placówka  o profilu językowo – matematyczno – artystycznym, w którym dzieci poznają otaczający je świat poprzez codzienny kontakt z muzyką, plastyką, tańcem, teatrem, literaturą i matematyką. Obcowanie ze sztuką już od najmłodszych lat jest integralną częścią wszechstronnego rozwoju dziecka. Maluchy każdego dnia mają kontakt z językiem ojczystym w najpiękniejszych formach, językami obcymi oraz matematyką, przyrodą, kulturą.
Z Kartą Rabatów Rodzinnych czekają na Was liczne rabaty! Karnety dla dzieci (na wszystkie zajęcia w godzinach 7.45-15.00):
  • karnet 200 godzin – rabat 30%
  • karnet 150 godzin – rabat 20%
  • karnet 100 godzin – rabat 10%

Opłata poza karnetem – 12,50 zł/godzinę zabawy bez zajęć i warsztatów (w godzinach 7.45-15.00) – rabat 16 %

Opłata poza karnetem – 15 zł/godzinę zajęć i warsztatów (w godzinach 7.45-15.00) – rabat 20%

Co-working (mama/tata pracuje, dziecko bawi się obok w sali zabaw): opłata 20 zł/1h – rabat 15%

Przyjęcia urodzinowe (35 – 55 zł/osobę)- rabat 10 %

Opłaty za warsztaty dla dorosłych 10 zł/ 1 spotkanie – rabat 10% na wszystkie (warsztaty już wkrótce, trwają zapisy!)

Porady psychologa 70 zł/ 45 min – rabat 15 %

Terapia pedagogiczna 60 zł/45 min.- rabat 15 %

Naszą misją jest spełnianie oczekiwań dzieci i ich Rodziców. Bo to właśnie ci najmłodsi są dla nas najważniejsi. Ich rozwój w czasie dobrej i bezpiecznej zabawy, radości oraz pełnego komfortu to rzeczy dla nas absolutnie najistotniejsze. Z każdym dniem dokładamy największych starań aby nasi ulubieńcy czuli się jakby to był ich drugi dom. Bo przecież każdy to wie, że w domu najlepiej!

Placówka mieści  się na  warszawskich Włochach, na bezpiecznym, cichym osiedlu.

Jesteśmy czynni od godziny 06.45 – 18.45, również w okresie wakacyjnym, z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.

Nasz zespół tworzą:

Marta Perkowska – założycielka Centrum Rozwoju Da Vinci, mama trójki dzieci, pedagog, terapeutka pedagogiczna, rozmiłowana w pedagogice i psychologii, zafascynowana cudem życia i procesów rozwoju człowieka. Prowadzi warsztaty dla młodzieży i dorosłych, dzieci i rodziców, przyszłych mam i tatusiów, rodziców i dziadków.

Wspiera w procesie rozwoju osobistego wszystkich swoich podopiecznych. Prowadzi również warsztaty dla nauczycieli, którzy chcą zrozumieć swoich uczniów i ich rodziców, oraz poprawić swoje relacje z nimi.

Jagoda Wojciechowska –  psycholog, terapeutka psychologiczna. Prowadzi warsztaty dla młodzieży i dorosłych, dzieci i rodziców. Wspiera w procesie rozwoju osobistego wszystkich swoich podopiecznych.

Obie panie pracują z dziećmi:

– z trudnościami w nauce,

– z trudnościami emocjonalnymi,

– z trudnościami w zachowaniu,

– zdolnych,

– których rozwój przebiega nieharmonijnie.

Katarzyna Ciemińska –  pedagog. Miłośniczka zabaw z dziećmi. Na co dzień opiekuje się oraz prowadzi zajęcia i warsztaty dla dzieci w Centrum Rozwoju Da Vinci. Pasjonatka tańca towarzyskiego.

Kontakt

Raj Malucha

Centrum Rozwoju „Da Vinci”

ul. Fasolowa 13/ lok. U2 (domofon 200)

Warszawa Włochy

tel. 793-228-062

email: davincidzieci@wp.pl

Placówka dla dzieci w wieku przedszkolnym i żłobkowym DA VINCI oferuje bogaty program zajęć i warsztatów w ramach pakietu, które zapewniają wszechstronny rozwój oraz odkrywanie zainteresowań i talentów każdego dziecka.
Wszystkie zajęcia odbywają się w oparciu o główną aktywność dziecka jaką jest zabawa. Jesteśmy również otwarci na propozycje zajęć ze strony rodziców. Zajęcia odbywają się dwa do trzech razy w tygodniu (z wyłączeniem języka angielskiego, który jest codziennie) w każdej grupie wiekowej.
Organizowane zajęcia:

– język angielski  oraz niemiecki/hiszpański do wyboru

– warsztaty artystyczne w trzech blokach: 1. teatr, drama, 2. rysunek, malarstwo, plastyka, 3. rytmika oraz zajęcia taneczne – taniec nowoczesny i ludowy)

– warsztaty ceramiczne

– zajęcia umuzykalniające „Co nam w duszy gra?”
– zabawy konstrukcyjne i fizyka dziecięca
– dziecięca matematyka i ekonomia

– warsztaty „Mali Podróżnicy”
– bajkoterapia, relaksacja
– gimnastyka dla smyka – zajęcia ogólnorozwojowe

– zajęcia logopedyczne, glottodydaktyka

– zajęcia rozwojowe z pedagogiem i psychologiem

– terapia pedagogiczna

Wszystkie zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowane i posiadające doświadczenie w pracy z dziećmi osoby

Urodziny w Da Vinci

Organizujemy urodziny w Centrum Rozwoju Da Vinci. Oferujemy 2-godzinną, pełną niezapomnianych przeżyć zabawę, która będzie spełnieniem marzeń i dostarczy Państwa pociechom wiele radości. Zasady organizacji, rodzaj atrakcji oraz menu ustalamy indywidualnie z każdym klientem na tydzień przed planowaną uroczystością.

Opieka nad dziećmi (godziny indywidualne)

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców, proponujemy w swojej ofercie również pojedyncze godziny opieki nad dziećmi. W sytuacjach, gdy chcecie Państwo wybrać się, np. do kina, teatru, na basen, do fryzjera lub po prostu mieć chwilę tylko dla siebie, my w tym czasie zaopiekujemy się Wasza pociechą. Podczas godzin spędzonych u nas maluch z pewnością nie będzie się nudzić, a zadowolone dziecko i zrelaksowany rodzic, to bez wątpienia fantastyczny duet!

Zajęcia adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków

Dla Dziecka światem bezpiecznym jest świat który już zna. Zajęcia adaptacyjne mają na celu właśnie zapoznanie go z przedszkolem. Poznając swoje Panie, zabawki, budynek przedszkola, plac zabaw, przedszkolne zabawy i inne przedszkolaki. Po okresie adaptacji Wasze pociechy wkroczą w już znajomy świat, a tym samym bardziej bezpieczny. To na pewno ułatwi im pierwszy krok w przedszkolu czy żłobku!