Centrum Edukacji i Rozrywki Park Makiet Mikroskala Konin 20% rabatu

Centrum Edukacji i Rozrywki Park Makiet Mikroskala Konin 20% rabatu

Atrakcja dla dzieci małych i dużych…

Dla posiadaczy Rodzinnej Karty Rabatowej 20% rabatu na bilet wstępu (dotyczy biletów indywidualnych oraz rodzinnych.

 

W Parku znajduje się wystawa makiet o tematyce historycznej, przyrodniczej oraz przedstawiająca sceny z popularnych filmów. Są też imponujące makiety kolejowe, dla młodszych i starszych pasjonatów kolejnictwa. Jest to jedyny park w Polsce oraz Europie o takiej tematyce makiet!

 

Wystawa zajmuje powierzchnię ok. 850 m2 a szacowany czas zwiedzania to ok. 1,5 do 2 godzin. Odwiedzający Park mogą podziwiać m. in. makietę wybuchu w Hiroshimie, sceny z „Gwiezdnych Wojen”, Arki Noego, floty Krzysztofa Kolumba u wybrzeży Karaibów, tonącego Titanica, czy lądowania na Księżycu.

Na dzieci czeka makieta wesołego miasteczka pełna kolorów i świateł, makieta epoki dinozaurów, a także interaktywne kolejki przejeżdżające przez krainę postaci ze znanych wszystkim bajek.

Co więcej, niektóre makiety są interaktywne – to gość decyduje czy jakiś element zagra, zaświeci bądź poruszy się. Jest to niesamowita frajda nie tylko dla naszych najmłodszych Gości.

Ponadto jest możliwość obejrzenia filmu o tym jak powstają makiety oraz podglądania pracowni modelarskiej, w której odbywają się specjalne pokazy. Do dyspozycji Gości jest salka wypoczynkowo – rekreacyjna, w której można zrelaksować się podczas zwiedzania, poczytać i odpocząć.

W parku znajduje się również sklep Mądra Zabawka, w którym znajdują się tradycyjne oraz unikatowe modele do składania, a także wiele gier i puzzli o charakterze edukacyjnym.

 GODZINY OTWARCIA:

Park Makiet Mikroskala jest otwarty we wszystkie dni tygodnia, w godzinach 10.00-20.00. Bilet jest całodniowy. Mikroskala znajduje się w budynku Centrum Rozrywki Kropka – termin odwiedzin nie jest więc uzależniony od pogody. Parking bezpłatny.

Obiekt w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

ul. Świętojańska 20H
62-500 Konin

63 243 70 37
www.mikroskala.pl

http://www.facebook.com/Mikroskala