Centrum Aktywnego Wypoczynku BOREK

Centrum Aktywnego Wypoczynku BOREK

Przy rezerwacji noclegów 10% rabatu na noclegi z Rodzinna Kartą Rabatową !!!!

Centrum Aktywnego Wypoczynku BOREK znajduje się w odległości 50 km na wschód od Krakowa. Malownicze położenie oraz szeroka i różnorodna oferta rekreacyjna dają możliwość aktywnego wypoczynku oraz uprawiania różnych form turystyki. Obiekt dysponuje bazą noclegową obejmująca 150 miejsc, dwoma restauracjami, zapleczem konferencyjnym oraz doskonałą infrastrukturą pozwalającą na organizację imprez nawet dla kilku tysięcy osób. Dogodny dojazd zapewnia autostrada A4.

Wczasy w Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek to propozycja dla osób pragnących wypocząć blisko natury i miłośników aktywnego wypoczynku. Szeroka oferta rekreacyjna ośrodka to gwarancja udanego pobytu dla całej rodziny. Dostępność wielu wyjątkowych atrakcji turystycznych sprawia że ośrodek jest także znakomitą bazą wypadową dla prawdziwych odkrywców.

Świat Solnych Skał
To przygodowo-edukacyjny park tematyczny. Motywem przewodnim jest szlak solny.  Całość tworzy przestrzenny labirynt, na który składają się szyb górniczy wraz z podziemnymi chodnikami, zamek żupny, wioska górnicza, osada kupiecka, statek transportowy oraz kryjówka legendarnego zbója Szyca.
KĄPIELISKO
W okresie letnim (lipiec i sierpień) wszystkich miłośników sportów wodnych zapraszamy na strzeżone kąpielisko. Posiada ono wydzielone i oznaczone strefy dla osób nieumiejących i umiejących pływać. Dla najmłodszych oferujemy  atrakcję w postaci mini łódeczek.
JAZDA KONNA
Jazda konna to nie tylko niezapomniane wrażenia, ale także trening który angażuje do pracy niemal wszystkie partie mięśni – nóg, pośladków, brzucha oraz kręgosłupa. Poprawia koordynację ruchową, wydolność serca i ogólną kondycję, a także kształtuje prostą postawę, obniża ciśnienie krwi oraz napięcie związane ze stresem. Uspokaja, odpręża oraz powoduje, iż lepiej rozumiemy siebie i własne ciało.
KOLEJKA TYROLSKA
To atrakcja, która dostarczy wielu emocji i sporej dawki adrenaliny. Ponad 100 metrów zjazdu na linie rozpiętej nad kąpieliskiem. Platforma startowa znajduje się na wysokości 12 metrów na ziemią, punkt docelowy to wyspa na środku akwenu.
QUADY
Atrakcja dla wszystkich lubiących bezdroża i trudny niedostępny teren. Jazda odbywa się na specjalnie przygotowanym torze. Nasza wykwalifikowana obsługa zapewni świetną zabawę dbając jednocześnie o Państwa bezpieczeństwo. Posiadamy wysokiej jakości w pełni automatyczne i proste w obsłudze quady marki Yamaha Grizzly 450 cm i 350 cm.
MINI ZOO
Na terenie naszego mini-zoo można zobaczyć m.in. lamę peruwiańską. Zwierzęta przebywają na specjalnie przygotowanych wybiegach, są bardzo łagodne i bezpieczne.
GOKARDY
Łatwa obsługa (tylko gaz i hamulec) sprawia, że praktycznie każdy jest w stanie sprawdzić swoje umiejętności. Tor ma długość 350 m. Elektroniczny system pomiaru czasu pozwala na przeprowadzenie zawodów. Do dyspozycji 4 gokarty z silnikiem Hondy o pojemności 200 cm3 oraz mały gokart dla dzieci z silnikiem o pojemności 120 cm3.
PAINTBALL
Poligon paintballowy znajduje się w odległości 500 m. od części rekreacyjnej. Drewniane fortyfikacje oraz przygotowane przeszkody terenowe, dają możliwość przeprowadzenia zabawy według kilku różnych scenariuszy. Zajęcia odbywają się pod opieką instruktora. Każdy uczestnik otrzymuje mundur, maskę ochronną, karabinek oraz amunicję w postaci kolorowych kulek.

 

thumb_126__singlethumb_379__singlethumb_399__singlethumb_646__singlethumb_649__singlethumb_140__singlethumb_141__single

 

Lokalizacja

Centrum Aktywnego Wypoczynku BOREK

Borek 302, 32-765 Rzezawa

GPS 50.032426,  20.525744

Recepcja

T: +48 14 615 27 00
E: recepcja@centrumborek.pl

http://www.centrumborek.pl/