Camp4 hala wspinaczkowa Warszawa 10% rabatu

Camp4 hala wspinaczkowa Warszawa 10% rabatu

Hala wspinaczkowa CAMP4 to jeden z największych obiektów tego typu w Polsce spełniający najwyższe światowe standardy.  Z Kartą Rabatów Rodzinnych gwarantowany rabat 10% na wejściówki w dni powszednie!

Camp4 jest to miejsce odpowiednie zarówno dla pasjonatów wspinaczki, jak i dla tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z tym wyjątkowym sportem. Bogactwo dróg i formacji wspinaczkowych z różnymi stopniami trudności sprawią, że na ścianie CAMP4 każdy znajdzie drogi odpowiadające jego umiejętnościom. Doświadczona kadra instruktorów służy radą i doświadczeniem oraz dba o jakość i bezpieczeństwo wspinaczy.

          

Nazwa obiektu nawiązuje do kultowego obozu wspinaczkowego mieszczącego się w Parku Narodowym Yosemite w Stanach Zjednoczonych. Miejsce to przyciąga ludzi z całego świata, a wielu z nich zapisało się w dziejach alpinizmu. Ponadto CAMP4 kojarzony jest z ideą przekraczania swoich granic, dążenia do wolności oraz kontaktu z naturą.

Ursynowski CAMP4 ma 1300 metrów kwadratowych powierzchni wspinaczkowej a w niej:

bouldering – nowa odmiana wspinaczki bez liny po głazach do wysokości 4 metrów z zeskokiem na materac i bezpiecznym zejściem po schodkach lub łatwych stopniach. Dla wspinaczy przygotowano różne poziomy trudności.

ściana z liną – tradycyjna ściana z liną na której będzie możliwość wspinania na tzw. wędkę po łatwych drogach. Posiadamy również najnowszy system autoasekuracji Trublue

via ferrata – nowa odmiana pokonywania gór, w której osoby razem z uprzężą i lonżą będą mogły pokonywać formacje górskie. Podobnie, jak w przypadku tradycyjnej wspinaczki, na śmiałków będą czekać różne poziomy trudności.

funnwall – ponad 20 stanowisk dla najmłodszych po kolorowych formacjach, chwytach, trudnościach. Najmłodsi będą mogli wspinać się dzięki najnowszemu na świecie systemowi autoasekuracji.

outdoor zewnętrzny – latem umożliwimy wspinanie na ponad 120 mkw na zewnątrz w zadaszonym miejscu.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach  07:00 – 22:30.

W sobotę – niedzielę 9.30 – 21.30.

CAMP4
ul. Krasnowolska 50 (Ursynów, wjazd od ul. Poloneza)
02-849 Warszawa

tel. +48 22 847 11 76
kom. 501 501 666
kom. 501 142 436

kontakt@camp4you.pl

Pierwsze kroki na ścianie

Oferta naszej Hali Wspinaczkowej skierowana jest zarówno do zaprawionych miłośników wspinaczki, jak również dla osób stawiających pierwsze kroki w tym sporcie, między innymi dla dzieci i młodzieży.

      

Po odbyciu zaledwie 10 minutowego szkolenia z zasad zachowania bezpieczeństwa obowiązujących na CAMP4 można rozpocząć wspinaczkę na części boulderowej. Aby wspinać się na ścianie wysokiej wystarczy przejść 5 minutowe szkolenie z autoasekuracji na Trublue. Jest to profesjonalny system, który zapewnia wspinaczowi pełne bezpieczeństwo podczas wspinaczki bez konieczności korzystania z asekuracji drugiego wspinacza. Na początek potrzebujesz jedynie zapału, ubrania i butów sportowych. Zapraszamy osoby o różnym poziomie zaawansowania oraz rodziny. Wspinanie rodziców z dziećmi to dobra rodzinna integracja i aktywne spędzanie wspólnego czasu. Jeśli nie dysponujesz odpowiednią ilością czasu, aby zapewnić dzieciom zabawę na ściance lub  nie masz partnera do wspinaczki zapewnimy instruktora do asekuracji na wędkę lub opiekuna, który zapewni dzieciom  bezpieczeństwo na hali wspinaczkowej. Szkolenia wstępne nie wymaga wcześniejszej rezerwacji.

Urodziny na CAMP4

Dobra zabawa, dużo śmiechu i wiele niezapomnianych atrakcji czeka na jubilatów na CAMP4!
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości zorganizowania urodzin na hali wspinaczkowej. Do dyspozycji mają państwo wykwalifikowaną kadrę instruktorską, FunWall – ścianę do wspinania przygotowaną specjalnie dla dzieci oraz osobną salę urodzinową, która idealnie sprawdzi się na przyjęcie. Gwarantujemy świetną zabawę zarówno dla najmłodszych jak i starszych jubilatów.  Nad bezpieczeństwem wszystkich czuwają nasi instruktorzy, którzy doradzą, pokażą i umilą czas niespotykanymi grami i zabawami. Będzie moc wrażeń, przygoda ze wspinaniem oraz inne atrakcje. Oddzielna oferta urodzin dla młodzieży!

Indywidualne wejścia oraz codzienne treningi wspinaczkowe

Pogoda w skałach nie dopisuje? Przyjdź doładować na Camp4! Chętnie pomożemy w przygotowaniach do kolejnych wypraw. Oddajemy do treningu:

  • doskonale wyposażoną siłownię
  • ścianę z liną (prawie 9 metrów, 18 różnych stanowisk, systemy autoasekuracji Trublue)
  • prawie 700 metrów kwadratowych boulderu, z praktycznie każdą możliwą formacją – od połogów, poprzez zacięcia, kominy, przewieszki, aż do dachów. Przy okazji nauczymy Cię jak wychodzić na mantlę (czyli jak wejść na szczyt boulderu)
  • jako jedyni dajemy możliwość treningu na zewnętrznej ścianie boulderowej

Wypożyczalnia sprzętu wspinaczkowego

Osoby początkujące wyposażymy w sprzęt niezbędny do rozpoczęcia przygody ze wspinaczką. W naszej ofercie mamy: buty wspinaczkowe renomowanej firmy Ocun (rozmiary od 26 do 46), uprzęże Camp, przyrządy asekuracyjne, karabinki, liny dynamiczne do wspinaczki z dolną asekuracją, lonże do ferraty, kaski wspinaczkowe

Nasz sprzęt jest atestowany i spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa.