BISTRO BRAKS

BISTRO BRAKS

Pełen smak, pełną dobę

Jak wygląda typowy dzień w Bistro Braks? Moglibyśmy napisać, że nigdy się nie kończy. Jeśteśmy otwarci 24 godziny na dobę. Śniadania. Wydajemy je już od godziny 8:00. Do wyboru aż siedem zestawów, do każdego dodajemy gratis herbatę, pieczywo i sosy.

Lunch Dnia zaczynamy wydawać od godziny 11:00, aż do wyczerpania zapasów. Jako jedyny lokal w mieście mamy dla Was do wyboru aż trzy zestawy, każdego dnia inne. Na stronie głównej dowiesz się, co dziś przygotowaliśmy na obiad.

Przez całą dobę wydajemy ciepłe posiłki z naszego menu. Jedni chwalą sobie placki ziemniaczane inni firmową golonkę. Proste dania barowe, jak fasolkę po bretońsku serwujemy już za 8 zł. Najlepiej jednak przekonać się na własnym języku.

Gdy tylko ustąpią śniegi i na zewnątrz zrobi się trochę cieplej, każdego roku otwieramy nasz ogród letni. Nie zapominamy o naszych najmłodszych klientach. Bistro Braks, to miejsce przyjazne dzieciom. Specjalna sala a w niej: kącik z zabawkami, toaleta z przewijakiem, telewizor pełen pozytywnych bajek, a na zewnątrz plac zabaw.


BRAKS

ul. ks. Norberta Bończyka 13
41-400 Mysłowice