Bałtycki Park Dinozaurów Kamień Pomorski 10% rabatu

Bałtycki Park Dinozaurów Kamień Pomorski 10% rabatu

Bałtycki Park Dinozaurów to miejsce aktywnego wypoczynku, gdzie zdobywanie wiedzy o czasach prehistorycznych połączone jest z wieloma atrakcjami i rozrywką na świeżym powietrzu. Znajduje się tu ścieżka edukacyjna, muzeum, park rozrywki oraz sklep z pamiątkami i restauracja. Wizyta w Parku gwarantuje pełną emocji, a zarazem bezpieczną zabawę w miejscu rodzinnej rozrywki. Park rozwija się z roku na rok, dostarczając odwiedzającym nowych, różnorodnych atrakcji.

Nasza karta rodzinna upoważnia do 10% zniżki na wstęp!

SAFARI

Safari Wrzosowo powstało w przekonaniu, że bezpośredni kontakt ze zwierzętami jest potrzebą ogólnoludzką. Miłośnicy zwierząt nie są przypisani do żadnej grupy wiekowej, staraliśmy się więc pozyskać zwierzęta, które znajdą uznanie małych jak i dużych gości.

Safari Wrzosowo zamieszkują lamy, strusie, alpaki, daniele, kuce szetlandzkie, świnki wietnamskie, kozy i owce, w tym owce kameruńskie, a także wiewiórki oraz ptactwo ozdobne, a w szczególności pawie i bażanty złociste. W zagrodach i wolierach zobaczyć można wiele innych gatunków zwierząt, zarówno domowych jak i dzikich, dużych i małych. Na terenie Parku znajdują się rzadkie gatunki, jak choćby pochodzący z Australii biały kangur Walabia Bennetta.

Zwierzęta są łagodne i przyjazne, w zamian za smakowite jabłko lub marchewkę, pozwalają się pogłaskać. Specjalnie przygotowane bramki umożliwiają odwiedzającym wejście na teren zagrody. Zwierzęta można obserwować, dotykać i karmić pozostając jednocześnie pod stała opieką pracowników ZOO i rodziców.

ŚCIEŻKA EDUKACYJNA

Wędrówkę przez erę dinozaurów odbędziecie Państwo wkraczając na szlak naszej Ścieżki Edukacyjnej. Stanowi ona jedną z głównych atrakcji parku. Łączy zdobywanie wiedzy o czasach prehistorycznych z aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Ścieżka edukacyjna, to niezapomniana podróż w czasie poprzez poszczególne okresy geologiczne. Największą atrakcję stanowią doskonałe rekonstrukcje dinozaurów naturalnej wielkości, rozmieszczone wzdłuż trasy, która zabierze Państwa w niezapomnianą przygodę!!!

Sama podróż ścieżką edukacyjną stanowi nie tylko wspaniałą atrakcję dla oglądających, lecz ma również dużą wartość dydaktyczną, której nie zapewnią Państwu teoretyczne zapiski w podręcznikach. Wędrówka ta uzmysławia różnorodność i niesamowitość zaginionego świata dinozaurów.

W Bałtyckim Parku Dinozaurów prehistoryczne czasy ożywają dzięki opowieściom prezentowanym przez  przewodników. Poprowadzą oni Zwiedzających przez miliony lat historii Ziemi, począwszy od pojawienia się pierwszych skamieniałości, przez okres dominacji dinozaurów, ich wyginięcia, aż do pojawienia się człowieka. Umieszczone wzdłuż trasy plansze i tablice informacyjne dotyczące poszczególnych okresów geologicznych i życia dinozaurów stanowią doskonałe uzupełnienie tych opowieści.

Wycieczka szlakiem dinozaurów będzie bez wątpienia niezapomnianym przeżyciem i dostarczy wielu wrażeń wszystkim Zwiedzającym, niezależnie od wieku.

PARK ROZRYWKI

Po trudach wędrówki wśród pradawnych gadów zapraszamy Państwa do Parku Rozrywki.

Gwarantujemy niezapomniane przygody dla całej rodziny. 

Wśród atrakcji, każdy znajdzie coś dla siebie:

 • park linowy I
 • park linowy II
 • kolejka torowa PIRAT
 • kule wodne
 • bungee
 • quady
 • kraina dmuchanych zjeżdżalni
 • bujaki
 • plac zabaw z przeszkodami i huśtawkami pośród dinozaurów
 • plac zabaw z ukrytym szkieletem dinozaura dla małych archeologów
 • salon gier

Wrzosowo 2
72-400 Kamień Pomorski

tel.   91 820 20 65

https://www.facebook.com/pages/Ba%C5%82tycki-Park-Dinozaur%C3%B3w/195553950563270