Adventure Park Przygody Gubałówka

Adventure Park Przygody Gubałówka

ADVENTURE – Park Przygody Gubałówka to miejsce zabawy rekreacji i rozrywki na otwartym powietrzu. Park mieści się na samym szczycie Gubałówki przy górnej stacji kolejki krzesełkowej – Szymoszkowa. Bawić się tu mogą zarówno osoby dorosłe oraz dzieci i młodzież. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają doświadczeni i przeszkoleni instruktorzy. Cała kadra obsługująca nasz Park Przygody mówi w języku angielskim. Park Linowy Gubałówka Zakopane.

NASZE ATRAKCJE – Na naszych klientów czekają dwie trasy w parku linowym – TRASA JUNIOR oraz TRASA DUŻĄ, zjazd 350 metrową tyrolką zakończony lądowaniem w bezpieczny sposób. Wielu niezapomnianych wrażeń dostarcza również SKOK z 14 metrowej WIEŻY oraz zjazd po stoku narciarskim w dużej 3 metrowej kuli – ZORBING, inaczej zwana ZORBA. Można także skorzystać z wysokiej na 14 metrów ŚCIANKI wspinaczkowej lub spędzić miło czas w strefie relaksu na naszych LEŻAKACH do opalania.
Dodatkowo dysponujemy Segwayami,quadami oraz skuterami śnieżnymi w porze zimowej .

ADVENTURE Park Przygody Zakopane to miejsce przygotowane z myślą o dobrej zabawie i rozrywce dla turystów odpoczywających w Zakopanem, także dla dzieci i młodzieży, które w ramach wycieczek szkolnych odwiedzają Podhale. Cały system Parku Przygody Gubałówka zaprojektowany i stworzony został w taki sposób, aby każda osoba bez względu na stopień sprawności fizycznej mogła cieszyć się ciekawą przygodą na Gubałówce. Nasze wszystkie atrakcje to cały dzień dobrej zabawy, znajduje się u nas – park linowy, najdłuższa w Polsce tyrolka, ścianka wspinaczkowa,zorba , paintball , quady, skutery śnieżne oraz wiele innych atrakcji dla dzieci, młodzieży oraz imprez integracyjnych